بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1365
چاپ
افزایش ظرفیت پذیرش دکتری/ تمدید مهلت انتخاب رشته تا دوشنبه 
اصلاحيات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودي دوره دكتري سال 1393 اعلام شد و داوطلبان با توجه به تمديد مهلت انتخاب رشته آزمون ورودي دوره دكتري می توانند اصلاحات لازم را در فرم انتخاب رشته خود اعمال کنند. 

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلباني كه براساس كارنامه نتايج اوليه آزمون ورودي دوره دكتري  (Ph.D) سال 1393 مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند تا روز دوشنبه نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

با توجه به اینکه بعضي از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي پس از تدوين دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (شماره 2) آزمون مذكور، براي پذيرش دانشجو اعلام ظرفيت کرده و يا اصلاحاتي در رشته هاي مورد پذيرش ارائه داد ه اند، متقاضيان مي توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته و همچنين براساس كدرشته محل هاي اين اطلاعيه نسبت به انتخاب كدرشته محل هاي مورد نظر اقدام كنند و چنانچه قبلاً انتخاب رشته کرده اند حداكثر تا پايان روز دوشنبه 8 اردیبهشت 93 نسبت به ويرايش انتخاب هاي خود اقدام کنند. 

در بخش اصلاحيات مربوط به جداول كدرشته محل ها 37 کدرشته اصلاحات مربوط به گرایش های مرتبط را دارند. 9 کد رشته از ظرفیت پذیرش آزمون دکتری امسال حذف شده است. 33 کد رشته با افزایش ظرفیت و 4 کد رشته با کاهش ظرفیت مواجه شده اند. 

همچنین رشته های جدید با پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، پردیس خودگردان و غیرانتفاعی به مجموعه رشته های مورد پذیرش در آزمون دکتری اضافه شده است که داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش از تغییرات دفترچه آگاه شوند. 

منبع: خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->