بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2088
چاپ

 

 

 

نحوه حمایت ها از نخبگان تغییر می‌کند/ عضویت در بنیاد ملی نخبگان سیال می‌شود
رئیس بنیاد ملی نخبگان با اشاره به تغییراتی که در آئین‌نامه اجرایی نخبگان رخ خواهد داد، گفت: یک تغییر در شیوه شناسایی افراد خواهیم داشت و موضوع دیگر این است که نحوه کمک‌ها به سمت توانمندسازی حرکت می‌کند.

دکتر سورنا ستاری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تغییرات آئین‌نامه نخبگان اظهار داشت: تغییر عمده‌ای که در نحوه شناسایی نخبگان رخ خواهد داد، به موضوع ورودی‌ها و خروجی‌های حوزه نخبگان اختصاص دارد.

وی افزود: در حال حاضر وقتی می‌گوییم 100 نفر اول کنکور مشمول آئین‌نامه‌های نخبگان می‌شوند، نفرات پس از آن فرصت عضویت در بنیاد و استفاده از تسهیلات را پیدا نمی‌کنند و ما این شیوه را تغییر داده و موضوع سیال می‌شود، به این شکل که عده‌ای به عضویت بنیاد ورود و عده‌ای خروج پیدا می کنند.

رئیس بنیاد ملی نخبگان خاطر نشان کرد: در واقع پروسه شناسایی برای افراد مشمول آئین‌نامه نخبگان بسته نخواهد شد.

ستاری با اشاره به تغییر شیوه کمک به نخبگان اظهار داشت: نحوه کمک ها تغییر خواهد کرد و به سمت توانمندسازی حرکت می کند. البته کمک‌های ماهیانه ادامه پیدا خواهد کرد و قطع نمی‌شود.

وی تاکید کرد: در موضوع توانمندسازی، اساتید راهنما وارد موضوع می شوند و با اعداد بالاتر، اما محدودتر جایزه‌های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی به شرط پویایی نخبگی افراد به آنها تعلق می‌گیرد.

رئیس بنیاد ملی نخبگان یادآور شد: در حال حاضر 13 هزار عضو بنیاد نخبگان داریم که این نوع جوایز برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا بر اساس شیوه‌نامه اجرایی تدوین می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

 

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->