iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3106
چاپ
شهریه دانشجویان بورسیه غیرایرانی افزایش یافت
مدیرکل دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان از افزایش 50 درصدی شهریه دانشجویان بورسیه غیرایرانی در همه مقاطع خبر داد.

دکتر صمد حاجی جباری در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت: شهریه دانشجویان غیر ایرانی بورسیه توسط وزارت علوم به دانشگاهها پرداخت می شود مبلغ آن چند سالی بود که ثابت مانده بود و هیچ تغییری در آن اعمال نشده بود بنابراین امسال برای  همه دوره ها این شهریه 50 درصد افزایش یافت.

وی ادامه داد: به عنوان مثال برای دوره کارشناسی 4 میلیون تومان شهریه دانشجوی غیرایرانی به دانشگاه‌ها پرداخت می شد که پیشنهاداولیه ای که ارایه کرده ایم 6 میلیون تومان است که اگر بتوانیم تامین اعتبار کنیم تا 100 درصد نیز افزایش می یابد.

مدیرکل دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان افزود: اما در مورد دانشجویان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد بورسیه غیر ایرانی که مبلغ شهریه بالایی دارند 50 درصد شهریه افزایش یافته که به دانشگاه ها پرداخت خواهد شد.

به گزارش مهر، در حال حاضر با احتساب طلاب، حدود 28 هزار و 200 دانشجوی خارجی در دانشگاه های داخل و دانشگاه جامعه المصطفی قم مشغول تحصیل هستند که برخی از آنها بورس و برخی نیز به صورت آزاد، تحصیل می کنند.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->