بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2102
چاپ
پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در شعبه ارومیه دانشگاه الزهرا از مهرماه
رئیس دانشگاه الزهرا(س) گفت: شعبه ارومیه دانشگاه الزهرا(س) از مهرماه سال جاری در مقطع تحصیلات تکمیلی دانشجو پذیرش می کند.

دکتر انسیه خزعلی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: شعبه ارومیه دانشگاه الزهرا(س) از مهرماه سال جاری در مقطع  تحصیلات تکمیلی  در رشته های زبان شناسی، علم دانش شناسی، مطالعات زنان، و مدیریت IT  دانشجو پذیرش می کند.

وی با اشاره به دیگر شعبه های دانشگاه الزهرا(س) گفت: شعبه دانشگاه در استان البرز هنوز در پیچ و خم توافقات جدید با استاندار این استان قرار دارد چرا که تا کنون در این استان سه استاندار عوض شده است یک سری از کارهای مربوط به این شعبه انجام و ارایه شده و یک سری از کارهای عمرانی آن باقی مانده است.

رئیس دانشگاه الزهرا(س) افزود: یک شعبه دیگر دانشگاه در خراسان قرار است راه اندازی شود که در حال انجام کارهای این شعبه و مشغول اخذ مصوبات آن هستیم و تا وقتی که زیرساخت‌های آن آماده نشود اعلام رشته نمی کنیم.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->