iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4541
چاپ
آخرین مهلت تکمیل مدارک آزمون دستیاری دندانپزشکی/ برگزاری آزمون در 5 تیر
بیست و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته هاي تخصصی دندانپزشکی صبح روز پنجشنبه 5 تیرماه 93 برگزار می شود و داوطلبان تا دوشنبه 12 خردادماه فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهلت تکمیل مدارک کلیه داوطلبانی که در مرحله دوم رویت نتیجه بررسی مدارک، مدارک آنها ناقص اعلام شده از روز شنبه 10 خرداد آغاز شده و تا ساعت 24 روز دوشنبه 12 خرداد ادامه دارد و افراد مذکور می توانند نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند و در صورت عدم تکمیل مدارک در موعد مقرر، کارت ورود به جلسه آزمون برای آنها صادر نمی شود.

همچنین بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی داوطلبانی که در مرحله اول ویرایش مدارک، نسبت به تکمیل مدارک بومی اقدام نکرده اند و برای آنها جمله "سهمیه آزاد – عدم تکمیل مدارک بومی" ثبت شده، به هیچ وجه در این مرحله مجاز به تکمیل مدارک بومی نبوده و در سهمیه آزاد قرار گرفته اند.

آزمون در 5 تیرماه 93 برگزار می شود و نتایج اولیه کلیه داوطلبان و اسامی واجدین شرایط پذیرش (احراز حداقل 50 درصد نمره آزمون یعنی کسب نمره 390 از 780) پس از آماده شدن توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی از طریق سایت مرکز اعلام خواهد شد.

کارنامه تمامی داوطلبان (صرف نظر از این که داوطلب مجاز یا غیر مجاز به انتخاب رشته باشد) از طریق سایت مرکز در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و تنها داوطلبانی که با در نظر گرفتن احراز حداقل 50 درصد کل نمره آزمون مجاز به انتخاب رشـته می شوند، می توانند حداکثر 25 کدرشته/محل مورد علاقه خود را به ترتیب اولویـت مورد نظردر فرم انتخاب رشته/محلی که در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی همراه کارنامه به آن ها ارائه می شود، انتخاب کنند.

داوطلب می تواند یک رشته را در تمام دانشگاه ها یا ترکیبی از چند رشته را در چند دانشگاه، حداکثر تا 25 رشته/محل انتخاب کند. معیار پذیرش داوطلبان ابتدا نمره کسب شده و سپس اولویت رشته/محل انتخابی داوطلب خواهد بود. در صورتی که داوطلب رشته/محل را انتخاب نکند، واجد شرایط پذیرش نخواهد بود.

زمان بندی بیست و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی

فعالیت تاریخ
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون (به صورت اینترنتی) از تاریخ 2 تیرماه 93
برگزاري آزمون 5 تیرماه
اعلام کلید اولیه سوالات 7 تیرماه
ارسال اینترنتی اعتراضات به سؤالات 7 تا 9 تیرماه
اعلام کلید نهائی 25 تیرماه
زمان انتخاب رشته/محل داوطلبان واجد شرایط 21 تا 25 تیرماه
اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان 26 مردادماه

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->