iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 5226
چاپ
برگزاری ترم تابستان در دانشگاه امیرکبیر/ امکان ثبت نام دانشجویان سراسر کشور
دانشگاه صنعتي اميركبير در ترم تابستان 1393 به صورت آموزش الكترونيكي و عملی از دانشجویان دانشگاه های سراسری ثبت نام مي کند.

 به گزارش خبرنگارمهر، دانشگاه صنعتي اميركبير در ترم تابستان 1393 به صورت آموزش الكترونيكي و عملی از دانشجویان دانشگاه های سراسری ثبت نام مي کند.

شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي جهت ثبت نام:

معرفي نامه از دانشگاه مبدا جهت دانشجويان ساير دانشگاهها، آشنايي كافي با كاربري رايانه و اينترنت (‌جهت دروس آموزش الكترونيكی) دسترسي به اينترنت پرسرعت ADSL با سرعت KB128 و بالاتر ( جهت دروس آموزش الكترونيكي)، پرداخت شهريه مصوب،  رعایت پیش نیاز و هم نیاز برای دانشجویان دانشگاه امیر کبیر از جمله شرایط جهت ثبت نام در این دوره است.

دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در صورت عدم رعایت پیش نیاز و هم نیاز، درس شان حذف شده و شهریه نیز عودت داده نمی شود.

رعايت ضوابط و مقررات ترم تابستان جهت دانشجويان دانشگاه صنعتي اميركبير ، عدم امكان ارائه خدمات رفاهي از قبيل خوابگاه ،‌سلف سرويس نیز از دیگر شرایط این دوره است.

تشكيل كلاس‌ها منوط به رسيدن به حد نصاب ظرفيت است.

زمان مراجعه جهت دريافت فرم و انجام امور ثبت نام در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 3 و 4 تیرماه 93 است و ثبت قطعي واحدهاي ترم تابستان در یکشنبه 8 تیر صورت می گیرد. دانشجویان می توانند جهت اخذ رسيد ثبت نام دوشنبه 9 تیر مراجعه کنند.

كلاس‌ها از شنبه 14 تیرماه آغاز می شود.

همچنین بر اساس برنامه ریزی دانشگاه زمان امتحانات از 25 تا 29 مرداد انجام می گیرد و دانشجویان به منظور استفاده از سيستم آموزش الکترونیکی باید با مراجعه به سايت مركز آموزش هاي الكترونيكي (http://vu2.aut.ac.ir/main) راهنماي استفاده از سيستم را مطالعه کرده و با نحوه برگزاري كلاس ها آشنا شوند.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->