iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 5456
چاپ
جزئیات مصاحبه دکتری بدون آزمون دانشگاه علامه/ زمان مصاحبه و تعداد رشته‌ها
زمان مصاحبه داوطلبان شرکت کننده در دکتری بدون آزمون سال تحصیلی 94_93 (استعدادهای درخشان) دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد .

به گزارش خبرنگار مهر، مصاحبه داوطلبان شرکت کننده در دوره دکتری بدون آزمون، دانشگاه علامه طباطبایی از روز 26 خرداد آغاز و تا هفت تیرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

این مصاحبه در 37 رشته دکتری انجام خواهد شد و داوطلبان باید آگاه باشند که زمان مصاحبه مطابق با جدول اعلام شده صورت می گیرد و عدم حضور داوطلب در روز تعیین شده به منزله انصراف است و در هیچ زمان دیگری مصاحبه برگزار نخواهد شد.

محل برگزاری مصاحبه پردیس دانشگاه علامه طباطبایی واقع در دهکده المپیک تقاطع بزرگراه شهید همت دانشکده حقوق و علوم سیاسی است بنابراین ضروری است داوطلبان نیم ساعت قبل در محل مصاحبه حضور بهم رسانند.

کارت شناسایی (اصل شناسنامه و یا کارت ملی)، فرم تکمیل شده مشخصات ، یک نسخه از پایان نامه دوره کارشناسی ارشد (برای داوطلبان شیوه آموزشی- پژوهشی)، اصل مجله یا مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی، تصویر کلیه مقالات دارای گواهی پذیرش چاپ (اعم از مستخرج از پایان نامه و یا سایر مقالات داوطلب)، یک نسخه از کلیه سوابق آموزشی، پژوهشی و اجرایی داوطلب (ازقبیل تحقیقات، تألیفات، طرح پژوهشی، کتب، ترجمه، تدریس، همکاریهای اجرایی) و دو برگ توصیه نامه از دو تن از اساتید مرتبط با رشته تحصیلی داوطلب در دوره کارشناسی ارشد از جمله مدارکی است که باید توسط داوطلبان در روز مصاحبه ارائه شود.

چنانچه مقالات دارای نمایه معتبر ( همانند ISI یا SCOPUS یاISC   و ........) باشد نیز حتما باید در روز مصاحبه ارائه شود. به همراه داشتن کلیه مدارک ذکر شده در روز مصاحبه الزامی است . درصورت عدم ارائه، امتیازی به داوطلب تعلق نخواهد گرفت.

براساس این گزارش، چنانچه نقصی در مدارک ارسال شده قبلی وجود داشته باشد داوطلبان فقط در روز مصاحبه فرصت خواهند داشت که مدارک مربوط را ارائه کنند. بدیهی است در هیچ زمان دیگری مدرکی از داوطلبان تحویل گرفته نخواهد شد.

داوطلبان بایستی فرم مشخصات مربوط ، که درپایگاه اینترنتی دانشگاه بارگذاری شده ، را چاپ و تکمیل کرده و در روز مصاحبه حتما ارائه کنند.

داوطلبان برای اطلاع از تاریخ برگزاری و ساعت مصاحبه ، رشته های مورد نظر، اسامی داوطلبان واجد شرایط و دریافت فرم مشخصات داوطلبان بدون کنکور،  می توانند به سایت دانشگاه به آدرس http://atu.ac.ir/ مراجعه کنند.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->