بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2185
چاپ
ارزیابی مدارک تحصیلی دانش آموختگان مجازی می‌شود
مدیرکل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان از مجازی شدن ارزیابی مدارک دانش آموختگان خبر داد و گفت: در صورت تایید سازمان امور دانشجویان ارزیابی مدارک دانش آموختگان مجازی می شود.

دکتر محمد حسین مجلس آرا در گفتگو با خبرنگار مهر گفت : یکی از کارهایی که برای سال جاری برنامه ریزی کرده ایم و پیشنهاد آن را به سازمان امور دانشجویان ارایه کرده ایم انجام ارزیابی مدارک دانش آموختگان به صورت مجازی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر این طرح ارایه شده و در دست بررسی است و اجرایی شدن آن بستگی به شرایط و امکانات سازمان امور دانشجویان دارد.

مدیرکل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان افزود: دراین روش فردی که در خارج از کشور است مدارکی را که اداره کل امور دانش آموختگان از وی درخواست کرده را در محلی که مشخص شده اسکن کرده و ارایه می کند ما نیز آن را در کمیسیون مطرح می کنیم و در مرحله بعدی به صورت مجازی پاسخ می دهیم که مدارک وی ارزیابی شده و می تواند با اصل مدارک مراجعه کرده و اصل مدارک خود را تحویل بگیرد.

وی ادامه داد: اگر مدارکی که درخواست می شود توسط متقاضی درست ارایه شود و مدارک مشکلی نداشته باشد حداکثر زمانی که این کار به خود اختصاص می دهد 15 روز است.

مجلس آرا تاکید کرد: هر 15 روز کمیسیون برگزار می شود و اگر مدارکی که از دانش آموختگان درخواست کرده ایم بدون نقص ارایه شود و مشکلی وجود نداشته باشد در اسرع وقت ارزیابی صورت می گیرد. 

وی تاکید کرد : سال گذشته 4 هزار مدرک خارجی توسط اداره کل امور دانش آموختگان ارزیابی شد.

مجلس آرا از مزایای مجازی شدن ارزیابی مدارک به کم شدن رفت و آمد متقاضیان به این اداره و ساده شدن روند مذکور اشاره کرد.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->