بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1481
چاپ
یک امکان جدید دانشگاه آزاد برای تحصیل در ترم تابستان/ جزئیات میزان دریافت شهریه
معاون آموزشی دانشگاه آزاد از فراهم آوردن یک امکان جدید این دانشگاه برای دانشجویان متقاضی ترم تابستان، خبر داد.

حسین غریبی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی از هفته آینده در تمام واحدهای دانشگاهی برگزار می شود و دانشجویان هم اکنون در حال انجام مراحل ثبت نام برای شرکت در این ترم هستند.

وی درباره میزان واحدهایی که دانشجویان می توانند در تابستان اخذ کنند، اظهار داشت: بین 6 تا 10 واحد برای ترم تابستان به دانشجویان ارائه می شود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد درباره نحوه دریافت شهریه از دانشجویان، گفت: در صورتیکه دانشجویان بیش از 6 واحد درسی اخذ کنند دو سوم شهریه ثابت دریافت می شود، دانشجویان برای دروس کمتر از 6 واحد نیز لازم است نصف شهریه ثابت را پرداخت کنند.

غریبی از یک امکان جدید برای دانشجویانی که قصد دارند از ترم تابستان این دانشگاه استفاده کنند، خبر داد و افزود: برای نخستین بار در دانشگاه آزاد، تمام واحدهای دانشگاهی مبدا موظف هستند با تحصیل دانشجویانشان در واحدهای مد نظر برای ترم تابستان اقدام کنند. به عنوان مثال اگر دانشجویی در تهران تحصیل می کند اما قصد دارد ترم تابستان در واحد نزدیک به محل سکونتش ترم تابستان را بگذارند، واحدی که دانشجو هم اکنون در آن تحصیل می کند لازم است با این انتقالی موافقت کند.

به گفته وی دانشجویان شهریه کامل را در واحدی می پردازند که برای اخذ واحدهای ترم تابستان انتخاب کرده اند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد از تمام واحدهای این دانشگاه درخواست کرد که در این زمینه با دانشجویان به خصوص دانشجویانی که قصد دارند در شهر محل زندگی خود ترم تابستان بگذرانند، نهایت همکاری را داشته باشند.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->