بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

 

 iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4109
چاپ

سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی شد/ ثبت درخواست‌ها از امروز تا ۳۰ تیرماه

خبرگزاری آنا: با کلید خوردن سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، از امروز دانشجویان می‌توانند تا ۳۰ تیرماه برای ثبت درخواست‌های خود اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر سعید کاردار امروز در یک نشست خبری ضمن تشریح آیین‌نامه میهمانی و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد گفت: با راه‌اندازی سامانه مذکور علاوه بر اینکه نقل و انتقال دانشجویان تسهیل می‌یابد میزان سفرها از واحدهای مبدا به مقصد به صفر می‌رسد.

وی گفت: خوشبختانه بعد از 30 سال تمام فعالیت‌های نقل و انتقال دانشجویان از صورت دستی خارج شده و کاملاً سیستماتیک و تحت این سامانه انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه دانشجوی مهمان باید شهریه ثابت هر ترم مهمانی را به واحد مبدا و شهریه متغیر را به واحد مقصد پرداخت کند، افزود: انتقال و میهمانی شامل دانشجویان بیمار و معلول، افرادی که ازدواج و یا متارکه کرد‌ه‌اند، خانواده شهدا و ایثارگران ، خانواده‌های چند دانشجویی، دانشجویانی که سرپرستی خانواده را دارند، فوت والدین، همسر یا فرزندان، فرزندان اعضای هیات علمی و کارکنان، فرزندان ورزشکاران و قهرمانان، فرزندان وزرا، نمایندگان مجلس ، معاونان رئیس جمهور ،استانداران و سفرا و موارد خاص می‌شود.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: انتقال دانشجویان تنها برای فرزندان شهدا، جانبازان و میهمانان خاص و همچنین کسانی که در طول دوران دانشجویی ازدواج می‌کنند، قابل انجام است.

وی در توضیح فرآیند انتقال دانشجویان ازدواج‌کرده، گفت: ملاک برای انتقال دانشجویان تاریخ ثبت‌نام در آزمون است و براساس آئین‌نامه جدید، فردی که بعد از این تاریخ ازدواج کند، می‌تواند برای انتقال خود از واحدی به واحد دیگر اقدام کند.

کاردار ضمن تشریح نحوه ثبت نام و ثبت درخواست‌ها در سامانه نقل وانتقال به صورت آن لاین، گفت: ملاک  ما خوداظهاری دانشجویان در سامانه نقل و انتقال است و این سامانه اصل را بر اعتماد و اطمینان بر گفته‌ها و اظهارات دانشجویان قرار داده و اگر در مراحل نهایی انتقال دانشجویان، اسناد و مدارک آنها فاقد اعتبار باشد، فرآیند انتقال متوقف خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای انتقال دانشجویان از دو استان البرز و تهران به شهرستان‌های دیگر هیچ محدودیتی وجود ندارد و با بیش از80درصد تقاضاهای انتقال موافقت خواهد شد، گفت: سعی می‌کنیم که ظرف یک ماه فرآیند رسیدگی به درخواست‌ها انجام و به دانشجو ابلاغ شود.

 کاردار تأکید کرد: انتقال دانشجویان در رشته‌های پزشکی بسیار محدود بوده و سامانه نقل و انتقال به طور حتم نمی‌تواند پاسخگوی میزان بالای تقاضای انتقال دانشجویان باشد.

معاون دانشجویی حداقل هزینه بررسی پرونده دانشجویان متقاضی انتقال را 32هزار تومان عنوان کرد و افزود: هزینه بررسی پرونده دانشجویان با توجه به شرایط دانشجو، رشته و مقطع تحصیلی از 32 تا 145 هزار تومان متغیر است.

وی خاطرنشان کرد: تمام تلاش من و همکارانم در معاونت دانشجویی این است که ظرف یک ماه فرآیند رسیدگی به درخواست‌ها انجام و به دانشجو ابلاغ شود.

منبع:خبرگزاری آنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->