iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 6648
چاپ

اطلاعيه‌ بانك سپه درباره‌ تاريخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضي شركت در آزمون‌ استخدامي سال‌ 1393

 

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي بانك سپه در سال 1393 مي رساند، كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق سايت بانك سپه به نشاني www.banksepah.ir و سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از روز سه شنبه مورخ 10/4/93 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 16/4/93 پايان مي‌پذيرد.

لذا ضرورت دارد كليه متقاضيان پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون وفراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌ نام، در مهلت در نظر گرفته شده نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.
شرایط عمومی استخدام:
1- داشتن تابعیت ایران. 
2- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مندرج در قانون اساسی.
3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
4- عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.(با تأیید مراجع ذیصلاح)
5- عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردان ها.
6- دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا معافيت دائم قانوني براي آقايان.
توضيح۱: كارت يا برگ معافيت موقت مورد پذيرش نمي باشد و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، باید قبل از تاریخ1/4/93 باشد.
توضيح ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی، در صورت توفیق در مراحل مربوط پس از تأیید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.
7- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام مي‌شوند. (طبق تأييد مراجع پزشكي معتمد بانك)
8- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت، پیمانی و یا بازخرید سایر دستگاههای اجرايي باشند.
9- نداشتن تعهد انجام كار در ساير سازمان ها، مؤسسات دولتي و وابسته به دولت و يا نهادهاي انقلابي.
شرایط اختصاصی استخدام:
1- داشتن حداقل سن 20 سال تمام تا تاريخ 1/4/93 (متولدين 1/4/73 به قبل).
2- حداکثر سن براي دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس30 سال تمام (متولدين 1/1/63 به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس 32 سال تمام (متولدين 1/1/61 به بعد) مي‌باشد.
توضيح1: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل ( از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت     نموده‌اند، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل.
ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (25 درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یک سال اسارت تا ميزان 5 سال.
ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (25 درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند و فرد رزمنده (با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در دستگاههاي مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته اند به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.
توضيح2: چنانچه در هريك از مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شودکه داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
3- حداقل معدل كل براي متقاضيان استخدام در مقاطع ليسانس و فوق ليسانس در كليه استانها 14، به استثناي استانهاي:  ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان،کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و هرمزگان که معدل 13 مي‌باشد.
 4- رشته هاي تحصيلي مورد نياز بانك مطابق جدول شماره (2) مندرج در آگهي مي باشد.
توضيح1: صرفاً مدارک تحصیلی مؤسسات آموزشی عالی که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری می‌باشد؛ ملاک عمل قرار خواهندگرفت.
توضيح2: تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ 1/5/93 باشد.
مراحل ثبت نام:
1- مراجعه به سايت بانك سپه به نشانی www.banksepah.ir
2- تكميل فرم تقاضانامه الكترونيكي در سايت مذكور
3-  ارسال عكس: داوطلب مي بايست يك قطعه عكس با مشخصات ذيل اسكن و در قسمت مربوط بارگذاري نمايد.
عكس 4×3 كه در سال جاري گرفته شده باشد.(عكس تمام رخ)
عكس اسكن شده بايد با فرمت JPG  باشد.
اندازه عكس اسكن شده بايد حداكثر 400×300 پيكسل و حداقل 300×200 پيكسل باشد.
تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هر گونه لكه باشد.
حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از 70 كيلو بايت بيشتر باشد.
حاشيه هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.
حتي الامكان عكس ها سياه و سفيد و يا در صورت رنگي بودن داراي زمينه سفيد باشد.
4- پرداخت وجه ثبت نام: متقاضيان واجد شرايط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامي مي بايد از روز سه‌شنبه تاريخ 10/4/93 تا پايان روز دوشنبه تاريخ 16/4/93 پس از مراجعه به سايت آزمون نسبت بهواريز مبلغ 350.000 ريال(سيصد و پنجاه هزار ريال) به عنوان هزينه ثبت نام در آزمون استخدامي بانك سپه از طريق درگاه اينترنتي و با كارت هاي بانكي متصل به شبكه شتاب اقدام نمايند.
توضيح1: ايثارگران از پرداخت 50 درصد و فرزندان شاهد از پرداخت كل مبلغ مزبور معاف مي باشند.
توضيح2: با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذكور به علت ثبت نام اينترنتي، ايثارگران با وارد نمودن شماره پرونده یا کد ایثارگری از معافیت مقرر شده برخوردار مي شوند و فرزندان شاهد نيز مي بايست مبلغ مذكور را واريز نمايند كه پس از هماهنگي و تائيد بنياد شهيد و امور ايثارگران مبلغ واريزي به ايشان قابل استرداد مي باشد.
توضيح3 : مدت زمان فوق به هيچ عنوان تمديد نمي شود و متقاضيان بايد در مدت زمان تعيين شده نسبت به ثبت نام اقدام و از موكول نمودن ثبت نام به روزهاي پاياني خودداري نمايند.
توضيح4: متقاضيان شركت در آزمون بايد پس از پايان ثبت نام، كد رهگيري خود را يادداشت و تا پايان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمايند.
توضيح5: به ثبت نام هاي ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و هيچ گونه مسئوليتي متوجه بانك نخواهد بود و وجوه پرداختي به هيچ عنوان مسترد نمي شود.
زمان برگزاري آزمون و نحوه دريافت كارت ورود به جلسه :
كارت شركت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 15/5/93 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت بانك سپه به نشاني www.banksepah.ir قرار خواهد گرفت. آزمون در روزجمعه تاريخ 17/5/93 درتهران و مراكز استان ها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاري آزمون در هنگام پرينت كارت به آگاهي داوطلبان خواهد رسيد. لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون به منزله تاييد اطلاعات ارسالي نمي‌باشد و مدارك داوطلبان بعد از آزمون بررسي خواهد شد.
مواد آزمون :
الف) مواد آزمون توانمندي هاي عمومي شامل:
1- زبان و ادبيات فارسي 2- زبان انگليسي عمومي 3- رياضي و آمار مقدماتي 4- فن آوري اطلاعات 5- معارف اسلامي  6- اطلاعات سياسي، اجتماعي و مباني قانوني مي باشد.
توضيح 1: فن آوری اطلاعات شامل مهارت های 3و4و6و7 ICDL مي‌باشد.
توضيح2: اقليت هاي ديني از پاسخگوئي به سؤالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع     خواهد شد.
 
ب) مواد آزمون تخصصي به شرح جدول زير مي باشد :
 
رديف
مواد آزمون
توضيحات
1
حسابداري عمومي 1 و 2
پاسخگويي به سوالات اين سه ماده امتحاني، براي كليه داوطلبان اجباري است.
2
اصول و مباني مديريت
3
دانش امور بانكي (بانكداري داخلي 1 و بانكداري بين­المللي 1)
4
مجموعه دروس تخصصي: اقتصاد خرد و كلان، رياضي و آمار كاربردي، منابع و رفتار سازماني
ويژه داوطلبان رشته­ هاي حسابداري، بانكداري، مهندسي صنايع، علوم اقتصادي (باگرایش های بازرگانی، نظری، صنعتی،كشاورزی، پول و بانکداری، علوم اقتصادي) و مديريت (باگرایش‌های بازرگانی، مالی، صنعتی، دولتی، بیمه، فن‌آوری اطلاعات، بانکداری)
مجموعه دروس تخصصي: ساختمان داده­ها، سيستم­هاي عامل، پايگاه داده، شبكه­هاي كامپيوتري
ويژه داوطلبان رشته ­هاي مهندسي كامپيوتر (با گرایش های نرم افزار و سخت افزار)، مهندسي
فن آوري اطلاعات (IT) و علوم كامپيوتر
مجموعه دروس تخصصي: آناليز رياضي 1، آناليز عددي1، جبر خطي، احتمال
ويژه داوطلبان رشته­ هاي رياضي (با گرايش هاي محض و كاربردي) و آمار
مجموعه دروس تخصصي: حقوق مدني، حقوق تجارت،حقوق اداري، جزاي اختصاصي (جرايم عليه اموال)
ويژه داوطلبان رشته­ حقوق
 
 
سؤالات هر دوآزمون توانمندي هاي عمومي و تخصصي به صورت چهار گزينه اي و دارای نمره منفی مي باشد.
تذكرات :
1- درشرايط مساوي اولويت سهميه استخدامي به داوطلبان بومي تعلق دارد.
توضيح1: بومي به فردي اطلاق مي شود كه حداقل داراي يكي از ويژگي هاي زير باشد:
الف) محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
ب)حداقل پنج سال از سنوات تحصيلي داوطلب(ابتدايي،راهنمايي يا دبيرستان)به صورت پيوسته دراستان مورد­تقاضا طي شده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح كه استان محل تولد همسر يا پدر (شاغلين نيروهاي مسلح) و يا محل سكونت كنوني آنان (در خصوص بازنشستگان نيروهاي مسلح) در استان مورد تقاضاي شغل باشد.
د) فرزندان و همسر كاركنان رسمي، پيماني و نيروهاي قراردادي كه در اجراي مصوبات "كارگروه انتقال كاركنان دولت از تهران" به استان مورد تقاضا براي استخدام منتقل شده اند.
ه‍) آن دسته از افرادي كه حداقل سه سال تمام سابقه كار تمام وقت در دستگاه هاي اجرايي استان مورد تقاضا براي استخدام با پرداخت حق بيمه داشته باشند.
و) همسر و فرزندان افراد بومي ساكن در استان.
 
توضيح2: اولويت انتخاب داوطلبان با بومي شهرستان مي باشد و در صورتي كه داوطلب بومي شهرستان حد نصاب لازم براي قبولي را كسب نكرده باشد؛ از داوطلبان بومي ساير شهرستان هاي استان در صورت شركت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب مي شوند.
توضيح3: داوطلبان موضوع اين بند چنانچه در رديف معرفي شدگان براي مصاحبه قرار گيرند؛ بايستي مدارك لازم دال بر بومي بودن را در زمان مصاحبه ارائه نمايند. در غيراينصورت حذف خواهند شد.
توضيح4: از داوطلبان استخدام غيربومی تعهد خدمتی (به صورت محضري) مبني بر عدم درخواست جابجايي به مدت 10 سال اخذ خواهد شد.
2- ازكل مجوز استخدامي اخذ شده، بيست و پنج درصد (25%) آن از ميان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و جانبازان بيست و پنج درصد (25%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالاي يك سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص مي‌یابد.
توضيح: درصورت باقيماندن سهميه 25 درصد ، سهميه ايثارگران (طبق ليست معرفي شده از بنياد شهيد و امور ايثارگران) خواهران و برادران شهيد كه در آزمون شركت و حدنصاب لازم را كسب نموده اند، مي­توانند از سهميه فوق استفاده نمايند.
3- از كل مجوز استخدامي اخذ شده ، پنج درصد (5%) سهمیه استخدامی آن به رزمندگان (با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان کمتراز یک سال اسارت تخصیص مي‌یابد.
توضيح : مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده (رزمندگان بدون آزمون پذيرفته مي شوند) و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند؛ انجام خواهد شد.
 4- استخدام مازاد بر30 درصد سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت، لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند، مي‌بایستی همپای سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.
5- ايثارگراني كه درآزمون شركت مي نمايند؛ در صورت پذيرفته شدن مي بايست نسبت به ارائه گواهي معتبر از بنياد شهيد و امور ايثارگران اقدام نمايند.
6- معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم عمومي و دارا بودن شرایط مندرج درآگهی به ترتیب نمره مکتسبه  از 3 % سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.(كسب60% نمره آزمون عمومي و داشتن توانايي جسماني براي انجام وظايف شغل مربوط، از شروط لازم مي باشد.)
توضيح: ارائه گواهي از سازمان بهزيستي و حسب مورد از مراجع ذيربط براي معلولين عادي در زمان مصاحبه الزامي است.
7- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (60 درصد) را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام و اسامي آنان حداكثر 2 ماه بعد از تاريخ آزمون در سايت اين بانک اعلام خواهد شد.
8- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی های عمومی صرفأ به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت مي‌پذیرد.
9- چنانچه در هرمرحله از بررسي هاي بانك مشخص شود داوطلبي در زمان ثبت نام دانشجو بوده و تاريخ فارغ التحصيلي وي پس از موعد مقرر شده در آگهي است، استخدام وي در بانك منتفي خواهد شد.
10- در صورتي كه داوطلبي با مدارک تحصیلی بالاتر و يا پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، درآزمون شركت نمايد، از استخدام و ادامه اشتغال وي در هر مرحله ممانعت بعمل خواهد آمد.
11- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر مي‌باشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهائي پس از تایید مراجع ذی صلاح از طریق سايت اين بانک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
12- شعب (واحد) محل خدمت پذيرفته شدگان توسط بانك تعيين خواهد شد.
13- وضعيت استخدامي پذيرفته­شدگان پس از ورود به بانك در چارچوب آيين نامه استخدامي نظام بانكي دولتي تعيين خواهد شد.
 
توضیحات مهم
1- صرف شركت در آزمون استخدامي تا پایان مراحل استخدامی شامل آزمون عمومی و تخصصي، مصاحبه، گزینش و ... هيچ گونه تعهد استخدامي براي بانك سپه ايجاد نمي نمايد.
2- ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که مراحل با موفقيت انجام شده و شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود.
3- ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سايت اين بانك به نشانی www.banksepah.ir و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهاي حضوري و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد.
4- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ثبت اطلاعات ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه پس از توفيق متقاضيان در مرحله آزمون كتبي و بررسي و تطابق مدارك استخدامي آنان با شرايط مندرج در آگهي حاضر و يا در هر مرحله از بررسي هاي بعدي بانك (مراحل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی و...) مشخص شود، داوطلبي واجد شرایط عمومي و اختصاصي اشاره شده در متن آگهی نبوده است، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
5- قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
6- از آنجایی که از نفرات برتر در مرحله آزمون عمومی و تخصصی (پس از اعلام اسامي در سایت بانك) براي شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل مي‌آید، لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس (در فرم تقاضانامه) مبذول نمایند.
اداره كل كارگزيني بانك سپه
­
جدول شماره (2) - مقاطع و رشته هاي تحصيلي مورد نياز
مقطع
كد و عنوان رشته تحصيلي
ليسانس و فوق ليسانس
بانکداری (كد101)
حسابداری (كد102)
علوم اقتصادی (باگرایش های بازرگانی(103)، نظری(104)، صنعتی(105)،كشاورزی(106)، پول،  بانکداری(107) و علوم اقتصادي (124)
مدیریت (باگرایشهای بازرگانی(108)، مالی(109)، صنعتی(110)، دولتی(111)، بیمه(112)،  فن آوری اطلاعات(113)، بانکداری(114)
آمار (كد 115)
ریاضی (با گرایش های محض(116) و کاربردی(117)
مهندسي صنايع (كد 118)
 مهندسي کامپیوتر(با گرایش های نرم افزار(119) و سخت افزار(120))
 مهندسي فن آوری اطلاعات (IT) (كد 121)
 علوم کامپیوتر (كد 122)
حقوق (كد 123)
 
جدول شماره (3)- كد و عنوان محل جغرافیایی خدمت
كد و عنوان استان
سهمیه تخصیصی
شهرهای مورد نیاز
مرد
زن
آذربایجان شرقی(كد10)
55 نفر
تبریز(كد3305)
29
16
اهر (كد3301)
ــ
1
ایلخچی(3302)
1
ــ
باسمنج(كد3303)
1
ــ
بناب (كد3304)
1
ــ
تسوج(كد3306)
1
ــ
جلفا(كد3307)
1
ــ
خسرو شهر(كد3308)
1
ــ
شبستر(كد3309)
ــ
1
صوفیان(كد3310)
1
ــ
کشکسرای(كد3311)
1
ــ
آذربایجان غربی(كد11)
8 نفر
پلدشت(كد3312)
ــ
1
پیرانشهر(كد3313)
1
ــ
تکاب(كد3314)
1
ــ
سردشت(كد3315)
1
ــ
سلماس(كد3316)
1
ــ
شوط(كد3317)
1
ــ
ماکو(كد3318)
1
 
1
 
كد و عنوان استان
سهمیه تخصیصی
شهرهای مورد نیاز
مرد
زن
اردبیل(كد12)
2 نفر
سرعین(كد3319)
1
ــ
مشکین شهر(كد3320)
ــ
1
اصفهان(كد13)
45 نفر
اصفهان(كد3321)
4
2
آران بیدگل (كد3322)
ــ
1
اردستان (كد3323)
1
ــ
بادرود (كد3324)
1
ــ
باغ بهادران(كد3325)
1
ــ
پولادشهر(كد3326)
1
ــ
پیربکران (3327)
1
ــ
چادگان (كد3328)
ــ
1
خمینی شهر(كد3329)
ــ
1
خوانسار (كد3330)
1
ــ
خورزوق (كد3331)
1
ــ
درچه (كد3332)
1
ــ
دستگرد برخوار(كد3333)
1
ــ
دولت آباد(كد3334)
ــ
1
دهاقان (كد3335)
ــ
1
زرین شهر (كد3336)
1
ــ
سده لنجان (كد3337)
1
ــ
سمیرم (كد3338)
1
ــ
شاهین شهر(كد3339)
1
ــ
شهرضا (كد3340)
2
1
فریدون شهر(3341)
1
ــ
فلاورجان (كد3342)
1
ــ
کاشان (كد3343)
1
1
کوهپایه (كد3344)
2
1
گلپایگان (كد3345)
ــ
1
گوگد (كد3346)
1
ــ
مبارکه (كد3347)
1
ــ
میمه (كد3348)
1
1
نائین (كد3349)
1
ــ
نجف آباد (كد3350)
1
ــ
نطنز (كد3351)
ــ
1
ورنامخواست(كد3352)
1
ــ
هرند (3353)
1
1
ایلام(كد14)
2 نفر
ایوان غرب (كد3354)
ــ
1
مهران (كد3355)
1
ــ
البرز(كد40)
2 نفر
کرج (كد3356)
1
1
 
كد و عنوان استان
سهمیه تخصیصی
شهرهای مورد نیاز
مرد
زن
بوشهر(كد15)
11 نفر
بوشهر (3357)
ــ
1
برازجان(كد3358)
1
1
بندرعسلویه(كد3359)
3
2
بندر گناوه (كد3360)
1
1
خارک (كد3361)
1
ــ
تهران(كد16)
178 نفر
تهران(كد3362)
117
61
چهارمحال و بختیاری(كد17)
8 نفر
شهرکرد (كد3363)
2
1
بروجن(كد3364)
ــ
1
بلداجی (كد3365)
1
ــ
شلمزار (كد3366)
1
ــ
لردگان (كد3367)
1
1
خراسان رضوی(كد19)
42 نفر
مشهد(كد3368)
6
3
بجستان(كد3369)
1
1
بردسکن(كد3370)
1
1
تایباد(كد3371)
1
ــ
تربت جام(كد3372)
1
1
تربت حیدریه(كد3373)
2
1
جغتای(كد3374)
1
ــ
چناران(كد3375)
1
ــ
خلیل آباد کاشمر(كد3376)
1
ــ
خواف(كد3377)
1
ــ
درگز(كد3378)
ــ
1
سبزوار(كد3379)
1
ــ
سرخس(كد3380)
1
ــ
فریمان(كد3381)
1
1
فیض آباد مه ولات(كد3382)
1
ــ
قوچان(كد3383)
2
1
کاشمر(كد3384)
1
ــ
گناباد(كد3385)
1
1
نقاب جوین(كد3386)
1
ــ
نیشابور(كد3387)
4
2
خراسان شمالی(كد20)
12 نفر
بجنورد(كد3388)
3
1
آشخانه(3389)
1
ــ
جاجرم(كد3390)
1
ــ
شیروان(كد3391)
2
ــ
فاروج(كد3392)
3
1
 
كد و عنوان استان
سهمیه تخصیصی
شهرهای مورد نیاز
مرد
زن
خراسان جنوبی(كد18)
14 نفر
بیرجند(كد3393)
3
2
اسلامیه(كد3394)
ــ
1
بشرویه(كد3395)
1
1
سرایان(كد3396)
1
ــ
سـربيشه(كد3397)
1
ــ
طبس(كد3398)
1
ــ
فردوس(كد3399)
1
ــ
قاين(كد3400)
1
1
خوزستان(كد21)
  30 نفر
اهواز (كد3401)
8
4
آبادان(كد3402)
1
1
اندیمشک(كد3403)
1
ــ
باغ ملک  (كد3404)
1
1
خـرمشهر(كد3405)
2
1
رامشیر(كد3406)
1
ــ
رامهرمز (كد3407)
ــ
1
زیـدون بهبهـان(كد3408)
1
ــ
سـوسنگرد(كد3409)
1
1
شـوش دانیـال(كد3410)
1
ــ
مسجد سلیمان(كد3411)
1
1
هفتگل(كد3412)
1
ــ
هویزه (كد3413)
1
ــ
زنجان(كد22)
 7 نفر
زنجان (كد3414)
1
1
ابهر(كد3415)
1
ــ
خدابنده(كد3416)
1
1
خرمدره (كد3417)
1
1
سمنان(كد23)
7 نفر
سمنان (كد3418)
2
1
دامغان(كد3419)
ــ
1
سرخه(كد3420)
1
ــ
شاهرود(كد3421)
ــ
1
مهدی شهر(3422)
1
ــ
سیستان و بلوچستان(كد24)
21 نفر
زاهدان (كد3423)
3
1
ایرانشهر(كد3424)
1
1
چابهار(كد3425)
2
1
خاش(كد3426)
1
ــ
زابل(كد3427)
3
2
سیب و سوران(كد3428)
1
ــ
سرباز  (كد3429)
1
ــ
سراوان(كد3430)
1
ــ
کنارک(كد3431)
1
1
هیرمند(كد3432)
1
ــ
 
كد و عنوان استان
سهمیه تخصیصی
شهرهای مورد نیاز
مرد
زن
فارس(كد25)
31 نفر
شیراز (كد3433)
1
ــ
آباده(كد3434)
1
1
ارسنجان(كد3435)
1
1
اقلید (كد3436)
1
ــ
اوز(كد3437)
1
ــ
بوانات(كد3438)
1
ــ
پاسارگاد(كد3439)
1
ــ
جهرم (كد3440)
1
1
خشت (كد3441)
1
ــ
خنج(كد3442)
1
ــ
داراب (كد3443)
1
ــ
زرقان(كد3444)
1
ــ
زرین دشت(كد3445)
1
ــ
سپیدان(كد3446)
1
1
صفاشهر(كد3447)
1
ــ
فراشبند (كد3448)
1
ــ
فیروزآباد (كد3449)
1
1
فیشور لارستان(كد3450)
1
ــ
قیر و کارزین (كد3451)
1
ــ
كوار (كد3452)
1
ــ
لارستان(كد3453)
1
1
لامرد(كد3454)
1
ــ
مرودشت(كد3455) 
ــ
1
نورآبادممسنی(كد3456)
1
1
قزوين(كد26)
19 نفر
قزوين (كد3457)
8
4
آبيك(كد3458)
ــ
1
آوج(كد3459)
ــ
1
بويين زهرا(كد3460)
1
1
تاكستان(كد3461)
2
1
قم(كد27)
10 نفر
قم (كد3462)
7
3
كردستان(كد28)
2 نفر
دهگلان(كد3463)
1
ــ
كامياران(كد3464)
ــ
1
كرمان(كد29)
15 نفر
كرمان (كد3465)
1
1
بافت (كد3466)
1
1
رابر(كد3467)
1
ــ
رفسنجان(كد3468)   
ــ
1
رودبار جنوب(كد3469)
1
1
ريگان(كد3470)
1
ــ
زرند(كد3471)
1
1
سيرجان(كد3472)
1
1
شهر بابك(كد3473)
1
ــ
كهنوج (كد3474)
1
ــ
 
كد و عنوان استان
سهمیه تخصیصی
شهرهای مورد نیاز
مرد
زن
كرمانشاه(كد30)
8 نفر
كرمانشاه (كد3475)
ــ
2
جوانرود (كد3476)
1
ــ
روانسر(كد3477)
1
ــ
‌سرپل ذهاب(كد3478)
1
ــ
‌قصر شيرين (كد3479)
1
ــ
‌كرند غرب(كد3480)
1
ــ
گيلانغرب(كد3481)
1
ــ
كهگيلويه و بويراحمد(كد31)
4 نفر
ياسوج (كد3482)
2
1
دو گنبدان(كد3483)
1
ــ
گلستان(كد32)
12 نفر
گـرگـان (كد3484)
4
2
آزادشهر(كد3485)
ــ
1
بندر گـز(كد3486)
1
ــ
علي آباد كتول(كد3487)
ــ
1
كلاله(كد3488)
1
ــ
گنبدكاووس(كد3489)
1
ــ
مينودشت(كد3490)
1
ــ
گيلان(كد33)
13نفر
آستارا (كد3491)
1
ــ
بندر انزلي(كد3492)
ــ
1
بندر كيا شهر(كد3493)
1
ــ
چابكسر (كد3494)
ــ
1
خشكبيجار (كد3495)
1
ــ
رستم آباد(كد3496)
1
ــ
رضوان شهر (كد3497)
1
ــ
رود بار (كد3498)
1
ــ
سياهكل(كد3499)
1
ــ
صومعه سرا(كد3500)
1
ــ
لاهيجان (كد3501)
1
ــ
لوشان(كد3502)
1
ــ
منجيل(كد3503)
1
ــ
 
لرستان(كد34)
 
8 نفر
اشترينان (كد3504)
1
1
الشتر (كد3505)
1
ــ
چغابل (كد3506)
1
ــ
ازنا (كد3507)
ــ
1
كوهدشت(كد3508)
1
ــ
معمولان(كد3509)
1
ــ
نورآباد(كد3510)
1
ــ
 
كد و عنوان استان
سهمیه تخصیصی
شهرهای مورد نیاز
مرد
زن
مازندران(كد35)
12 نفر
خرم آباد تنكابن(كد3511)
1
ــ
زيرآب(كد3512)
2
ــ
سلمانشهر(كد3513)
1
ــ
شير گاه (كد3514)
1
ــ
كلاردشت(كد3515)
1
1
گلوگاه (كد3516)
2
ــ
مرزن آباد(كد3517)
1
1
نور(كد3518)
ــ
1
مركزي(كد36)
11 نفر
اراك (كد3519)
2
ــ
آشتيان(كد3520)
1
ــ
خنداب(كد3521)
1
1
شازند(كد3522)
1
ــ
غرق آباد(كد3523) 
1
ــ
كميجان شهر(كد3524)
1
1
مامونيه ساوه (كد3525)
ــ
1
محلات(كد3526)
1
ــ
هرمزگان(كد37)
18 نفر
بندرعباس (كد3527)
5
3
بستك (كد3528)
1
ــ
بندر جاسك(كد3529)
1
ــ
بندر خمير(كد3530)
ــ
1
بندركنگ (كد3531)
1
ــ
بندرلنگه (كد3532)
1
ــ
پارسيان(كد3533)
1
1
حاجي آباد(كد3534)
ــ
1
رودان(كد3535)
1
ــ
كيش(كد3536)
1
ــ
همدان(كد38)
11 نفر
همدان (كد3537)
1
ــ
اسدآباد(كد3538)
1
1
تويسركان (كد3539)
ــ
1
رزن (كد3540)
1
ــ
قروه درجزين(كد3541)
1
ــ
كبودرآهنگ(كد3542)
1
1
ملاير(كد3543)
1
ــ
نهاوند(كد3544)
1
1
يزد(كد39)
22 نفر
يزد(كد3545)
10
5
اردكان(كد3546)
ــ
1
بافق (كد3547)
1
ــ
بهاباد(كد3548)
1
ــ
مروست (كد3549)
1
ــ
مهريز (كد3550)
ــ
1
ميبد(كد3551)
1
ــ
هرات (كد3552)
1
ــ
 
منبع:روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->