iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3674
چاپ
شناسنامه بودجه ای دانشگاهها تهیه می شود/ میزان افزایش حقوق کارمندان دانشگاه
مدیرکل بودجه و تشکیلات وزارت علوم از تخصیص 22 درصدی بودجه دانشگاهها در سه ماهه نخست سال خبر داد و گفت: شناسنامه بودجه ای دانشگاهها در حال تهیه است.

مجید بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: ضریب حقوق و مزایای کارمندان دانشگاهها بر اساس بند واو و حتی بیشتر از 25 درصد در حال اجرایی شدن است.

وی با بیان اینکه در سه ماهه نخست سال جاری بین 21 تا 22 درصد از بودجه دانشگاهها اختصاص یافته است، اظهار داشت: در مقایسه با سال گذشته، اختصاص این رقم افزایش بیشتری داشت. البته رایزنیهای دیگری در حال انجام است که در سه ماهه سوم تخصیصهای مناسب تری صورت گیرد تا دانشگاهها در آغاز سال تحصیلی با مشکل خاصی مواجه نشوند.

مدیر کل بودجه و تشکیلات وزارت علوم درباره جبران کسری بودجه سال 92 دانشگاهها از رایزنیهای صورت گرفته با معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری خبر داد و افزود: بودجه مناسبی از راه می رسد و در همین زمینه در حال تهیه شناسنامه دانشگاهها اعم از هزینه های پرسنلی، فضاهای فیزیکی، آزمایشگاهها، کارگاهها، مشخصات اعضای هیأت علمی هستیم.

وی ادامه داد: طی دو هفته آینده این شناسنامه آماده می شود و سپس با همکاری سایر دستگاهها می توان اقدامات بیشتری در بودجه دانشگاهها انجام داد.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->