iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3981
چاپ
حمایت ویژه از دانشجویان دکتری تخصصی/ حل مشکل دسترسی دانشگاههای پزشکی به نشریات
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت از بهره برداری از 10 آزمایشگاه مرجع منطقه ای و حل مشکل دسترسی دانشگاه های علوم پزشکی به نشریات بین المللی خبر داد. 

دکتر رضا ملک زاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: 10 آزمایشگاه های مرجع در 10 قطب علمی تا 90 درصد آماده شده اند و در مدت چند ماه آینده 10 آزمایشگاه اول را به مرحله بهره برداری می رسانیم. 

وی افزود: این 10 آزمایشگاه در استان های مختلف و در قطب های علمی مستقر است و پس از آنکه به نتیجه برسد 10 دانشگاه دیگر در برنامه راه اندازی آزمایشگاه قرار می گیرد. 

ملک زاده درباره نشریات بین المللی و دسترسی به آنها از سوی دانشجویان و اعضای هیات علمی گفت: مشکلات را به طور کامل حل کردیم و اکنون کتابخانه بزرگ الکترونیکی که از چندی پیش دسترسی مان به آن به دلیل مشکلات مالی بسته بود، پس از پرداخت حق عضویت قابل استفاده شد. اکنون دانشجویان و اساتید مشکلی در این زمینه ندارند و برنامه ریزی کردیم تا سالهای آینده نیز مشکلی بوجود نیاید. 

معاون وزیر بهداشت هچنین از حمایت ویژه از دانشجویان دکتری تخصصی خبر داد و گفت: کسانی که بتوانند طرح های تحقیقاتی کاربردی و عملی ارائه کنند حمایت ویژه دریافت می کنند.

 منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->