iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2951
چاپ
موافقت دانشگاه‌ها تنها با نیمی از پرونده‌های نقل و انتقال دانشجویی/ اعلام نتیجه تقاضاها تا پایان مرداد
معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت:  حدود 20 هزار و 700 پرونده برای نقل و انتقال و میهمانی توسط دانشجویان ثبت شده که دانشگاه ها تنها با نیمی از این پرونده ها برای نقل و انتقال موافقت کردند.

دکتر ابوالحسن ریاضی درگفتگو با خبرنگار مهر در خصوص بررسی پرونده های نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان توسط دانشگاه های مبداء گفت: معاون وزیر علوم طی نامه ای از دانشگاه ها خواسته بود که حداکثر مساعدت را در خصوص نقل و انتقال دانشجویان داشته باشند.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان یادآورشد: سایت نقل و انتقال برای دانشجویان بسته شده ولی برای دانشگاه ها باز است بنابراین در جلسه ای این موضوع را مطرح خواهیم کرد که اگر امکان آن باشد سایت برای دانشگاه‌های مبدا باز باشد تا حداکثر مساعدت برای نقل و انتقال دانشجویان صورت گیرد.

وی با بیان اینکه امیدواریم دانشگاه ها با تعداد بیشتری از پرونده ها برای نقل وانتقال و میهمانی موافقت کنندادامه داد: از امروز بررسی پرونده هایی که توسط دانشگاه های مبدا تایید شده، توسط دانشگاه های مقصد برای نقل و انتقال و میهمانی آغاز می شود.

معاون رئیس سازمان امور دانشجویان در خصوص زمان اعلام نتایج نهایی میهمانی و نقل و انتقال دانشجویی گفت: این مساله تا پایان مرداد به نتیجه می رسد.

منبع: خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->