بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1353
چاپ
اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع سطح دو حوزه‌های خواهران
اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی تحصیل در مقطع سطح دو (کارشناسی) حوزه‌های علمیه خواهران اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان می‌توانند با در اختیار داشتن کد رهگیری و شماره پرونده و مراجعه به پایگاه paziresh.whc.ir از وضعیت خود مطلع شوند.

پذیرش داوطلبان برای تحصیل در مقطع سطح دو حوزه‌های علمیه خواهران بدون آزمون ورودی انجام می‌شود؛ امتیاز نهایی افراد بر اساس مجموع امتیازات و ضرایب معدل و مصاحبه اخلاقی - رفتاری محاسبه شده و داوطلبان به ترتیب از بالاترین امتیاز طبق ظرفیت مدارس معرفی شده‌اند.

تمام پذیرفته‌شدگان قطعی موظفند طبق زمانبندی مندرج در دفترچه جهت ثبت نام به مدارس علمیه محل پذیرش خود مراجعه کنند. عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان جهت ثبت نام، در موعد مقرر به منزله انصراف از تحصیل تلقی می‌شود و با رعایت سایر مقررات، افراد واجد شرایط جایگزین خواهند شد.

داوطلبانی که نسبت به نتیجه خود اعتراض دارند، می‌توانند تا 26 تیرماه به پایگاه مدیریت سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران مراجعه و نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند.

مدیریت سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران تعداد پذیرفته‌شدگان در حوزه‌های علمیه خواهران کشور را بیش از 12000 نفر اعلام کرد که این افراد در 350 واحد علمی تربیتی به تحصیل خواهند پرداخت.

تحصیل در مقطع سطح دو حوزه‌های علمیه خواهران برای دارندگان مدرک دیپلم طی پنج سال و برای دارندگان مدرک سیکل طی هفت سال انجام می‌شود.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->