iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3469
چاپ
آزمون‌های دانشنامه تخصصی و فوق‌تخصصی پزشکی شهریورماه برگزار می‌ شود
ثبت نام شصت و یکمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و بیست و هشتمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی از 5 مرداد آغاز شده است و تا 20 مردادماه ادامه دارد، این آزمون ها در نیمه شهریورماه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون های کتبی دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی همزمان در ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 13 شهریور ماه سال جاری در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.

همچنین آزمون شفاهی دانشنامه تخصصی و دانشنامه فوق تخصصی نیز در روزهای 17 و 18 شهریور ماه بر اساس برنامه زمانبندی که در زمان توزیع کارت به داوطلبان اعلام می شود، برگزار می شود.

دستیاران دوره تخصصی که تا آبان ماه سال جاری دوره دستیاری آنها به پایان می رسد و در آزمون گواهینامه تخصصی تیرماه 93 موفق به کسب قبولی شده اند می توانند به صورت مشروط در این آزمون شرکت کنند. دستیاران دوره فوق تخصصی نیز که تا 15 آذر 93 دوره دستیاری آنها به پایان می رسد، مجاز به شرکت در آزمون هستند.

آزمون های دانشنامه پزشکی در دو قسمت شفاهی و کتبی برگزار می شود و حدنصاب نمره قبولی جهت کسب مدرک دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی 70 درصد کل نمره آزمون کتبی و 70 درصد کل نمره آزمون شفاهی است.

نتایج نهایی آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی تا پایان شهریورماه اعلام می شود.

به گزارش مهر، آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی از بالاترین آزمون های کشوری هستند که برای فارغ التحصیلان دوره های دستیاری تخصصی و فوق تخصصی دانشگاههای علوم پزشکی برگزار می شود و افراد پذیرفته شده در آزمون دانشنامه می توانند به عنوان اعضای هیئت علمی در دانشگاههای علوم پزشکی کشور مشغول به خدمت می شوند.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->