iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4138
چاپ
اعطای وام مسکن 100 میلیون تومانی به نخبگان از هفته آینده
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان از آغاز اعطای وام مسکن 100 میلیون تومانی نخبگان از دوشنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر در مراسم افتتاحیه هجدهمین نشست سراسري رئیسان بنيادهاي استاني نخبگان یداله اردوخانی در خصوص آخرین وضعیت افزایش وام مسکن نخبگان و زمان آغاز اعطای آن گفت: از زمانی که سود وام مسکن 80 میلیون تومانی نخبگان از 15 درصد به 20 درصد افزایش یافت پیگیری های متعددی برای کاهش این نرخ و افزایش مبلغ وام از سوی بنیاد ملی نخبگان صورت گرفت.

وی افزود: در نهایت با پیگیری دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان با تصویب شورای پول و اعتبار وام مسکن نخبگان به 100 میلیون تومان افزایش و زمان باز پرداخت آن هم از 15 سال به 20 سال افزایش یافت.

دکتر اردوخانی تصریح کرد: از آنجایی که سود 22 درصد این وام زیاد بود به موافقت ریاست بنیاد ملی نخبگان مقرر شد هفت درصد از این سود را بنیاد به عنوان سوبسید پرداخت کند و تنها نخبگان دریافت کننده وام، 15درصد سود را بپردازند.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان خاطرنشان کرد: در راستای اجرای این مصوبه و آغاز  اعطای هر چه سریعتر وام به نخبگان جلسه ای با مدیران عامل بانک های تجارت،صادرات،رفاه و ملت و با حضور دکتر ستاری و مشاور  وی –علیرضا دلیری- برگزار شد تا روند اعطای تسهیلات با ابلاغ مدیران عامل بانک ها به شعب با سرعت پیش رود.همچنین در این راستا جلسه ای هم با مدیران کل اعتباری بانکهای مذکور برای تدوین فرآیند اجرایی کار برگزار شد.

وی افزود: بنابراین از روز دوشنبه هفته آینده متقاضیانبرای دریافت وام به بانک ها معرفی خواهند شد.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->