بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1478
چاپ
جشنواره پزشکی دانشگاه آزاد 3 شهریور برگزار می‌شود
دبیر نخستین جشنواره پزشکی دانشگاه آزاد از برگزاری این جشنواره در سوم شهریورماه و با حضور آیت اله هاشمی رفسنجانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر استاد امروز سه شنبه در نشست خبری درباره برگزاری نخستین جشنواره پزشکی دانشگاه آزاد، گفت: نخستین جشنواره پزشکی دانشگاه آزاد سوم شهریورماه به مناسبت روز پزشک با حضور رئیس هیأت امنای این دانشگاه به مدت یک روز در بیمارستان فرهیختگان برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این جشنواره، 15 نفر از دانشجویان و دانش آموختگان و 180 استاد علوم پزشکی وابسته به دانشگاه آزاد تجلیل می شوند. در این جشنواره به محقق و مقاله برتر علوم پزشکی، ابداع و اختراع جوایزی اهدا خواهد شد.

به گفته دبیر جشنواره پزشکی دانشگاه آزاد، به منظور افزایش کیفیت آموزش پزشکی در دانشگاه آزاد، ضرورت برگزاری چنین جشنواره هایی احساس می شود.

استاد از سالیانه بودن این جشنواره خبر داد و افزود: متقاضیان شرکت در این جشنواره پزشکی تا 24 مردادماه برای ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره مهلت دارند.

وی درباره داوری این جشنواره، گفت: قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد در حوزه پزشکی، معاون علوم پزشکی، روسای مرکز توسعه علوم پزشکی، دبیر شورای راهبردی علوم پزشکی، مسئول امور نخبگان و استعدادهای درخشان، نماینده کانون دانش آموختگان دانشگاه آزاد، روسای 5 واحد مجری حوزه علوم پزشکی و 5 عضو حقیقی، تیم داوری این جشنواره را تشکیل می دهد.

دبیر جشنواره پزشکی دانشگاه آزاد، مرحله بعدی آغاز فراخوان این جشنواره را زمستان اعلام کرد.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->