بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1436
چاپ
ورودی‌های جدید دانشگاه تهران بدون خوابگاه می‌مانند
مدیرکل کوی دانشگاه تهران تاکید کرد: سازمان سنجش و آموزش کشور بدون توجه به امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشگاه، افزایشی در ظرفیت این دانشگاه نداشته باشد زیرا در صورت افزایش ظرفیت، بیشتر ورودی های جدید بدون خوابگاه خواهند ماند.

دکتر موسی عنبری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: کوی دانشگاه تهران در سال گذشته با اضافه ظرفیت پذیرش دانشجو مواجه شد که این اضافه ظرفیت متناسب با ظرفیت خوابگاهی این دانشگاه نبود.

وی ادامه داد: این مساله دانشگاه را با بحران مواجه کرد و ظرفیت اتاق ها افزایش یافت، امسال نیز اگر همانند سال گذشته اضافه بر ظرفیت دانشگاه، دانشجو معرفی شود با مشکل جدی در خوابگاه‌ها مواجه خواهیم شد.

مدیرکل کوی دانشگاه تهران افزود: توصیه ما به دانشگاه و فراتر از آن سازمان سنجش و آموزش کشور این است که در خصوص اضافه ظرفیت دانشگاه بدون توجه به امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشگاه فکر نکنند امسال ما توان گذشته را نداریم.

وی ادامه داد:  ظرفیت های اضافه شده سال گذشته در خوابگاه هستند و اگر امسال نیز همین طور اضافه شود کوی دانشگاه نمی تواند بیشتر ورودی های جدید را پذیرش کرده و در خوابگاه اسکان دهد.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->