بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1441
چاپ
معرفی دانشگاههای مجری رشته بازنگری شده روانشناسی
عضو کارگروه روانشناسی، اسامی آن دسته دانشگاههایی را اعلام کرد که از سال تحصیلی آینده در رشته بازنگری شده روانشناسی دانشجو می پذیرند،

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مسعود آذربایجانی امروز در نششت خبری شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی، گفت: دانشگاههای علامه، شهید بهشتی، خوارزمی کرج، اراک، اردکان، امام خمینی قزوین، بجنورد، مراغه و بابلسر همچنین 5 دانشگاه در دوره نوبت دوم و 12 دانشگاه غیردولتی از مهرماه سال جاری می توانند رشته بازنگری شده روانشناسی را در مقطع کارشناسی ارائه دهند.

وی ادامه داد: علاوه بر این، دانشگاههای پیام نور و آزاد اسلامی هم آمادگی خود را برای پذیرش دانشجو در این رشته از سال جاری، اعلام کرده اند.

آذربایجانی یکی از مهمترین ضعفهای روانشناسی را پژوهش دانست و گفت: در ایران کمتر از 7 درصد منابع آموزشی ما در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پژوهش کیفی است.

این عضو کارگروه روانشناسی عدم توجه به فلسفه و پایه‌ های نظری روانشناسی را از مشکلات این حوزه برشمرد و گفت: طبق بررسی های به عمل آمده، بیش از 80 درصد منابع درس روانشناسی در ایران از منابع خارجی دریافت می شود.

به گفته وی، مادی‌ گرایی در کتاب‌های روانشناسی حاکم است در حالیکه دانشجو باید نظریه های روانشناسی را نقد کند و با فلسفه اسلامی آشنا شود.

 منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->