بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1420
چاپ
نحوه انتقال و مهمانی دانشجویان پزشکی تغییر می‌کند
رئیس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت از رتبه بندی ملی مراکز خدمات در دانشگاه های علوم پزشکی و بازنگری آیین نامه نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان این دانشگاهها خبر داد.

دکتر سلیمان احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نمونه اولیه رتبه بندی ملی مراکز خدمات آموزشی در دانشگاههای علوم پزشکی تهیه شده است و پس از اجرای آن رتبه دانشگاهها در آن تعیین می شود.

وی افزود: این کار به منظور ارتقای فرآیندهای خدمات آموزشی در حوزه دانشگاه های علوم پزشکی است و رتبه بندی در 14 شاخص صورت می گیرد.

رئیس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به موضوعات مورد نظر برای بازنگری در قوانین و مقررات گفت: آیین نامه نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان علوم پزشکی در مرحله بازنگری قرار دارد که پس از تغییرات به دانشگاه ها ابلاغ می شود.

وی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر برای بهتر شدن فرآیند خدمات آموزشی، آموزش ضمن خدمت هم برای کارشناسان این حوزه ها در دانشگاه ها تعریف کردیم.

 منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->