بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1952
چاپ
نحوه انتقال و مهمانی دانشجویان پزشکی تغییر می‌کند
رئیس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت از رتبه بندی ملی مراکز خدمات در دانشگاه های علوم پزشکی و بازنگری آیین نامه نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان این دانشگاهها خبر داد.

دکتر سلیمان احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نمونه اولیه رتبه بندی ملی مراکز خدمات آموزشی در دانشگاههای علوم پزشکی تهیه شده است و پس از اجرای آن رتبه دانشگاهها در آن تعیین می شود.

وی افزود: این کار به منظور ارتقای فرآیندهای خدمات آموزشی در حوزه دانشگاه های علوم پزشکی است و رتبه بندی در 14 شاخص صورت می گیرد.

رئیس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به موضوعات مورد نظر برای بازنگری در قوانین و مقررات گفت: آیین نامه نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان علوم پزشکی در مرحله بازنگری قرار دارد که پس از تغییرات به دانشگاه ها ابلاغ می شود.

وی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر برای بهتر شدن فرآیند خدمات آموزشی، آموزش ضمن خدمت هم برای کارشناسان این حوزه ها در دانشگاه ها تعریف کردیم.

 منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->