بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1546
چاپ
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره شیوه پذیرش دانشجوی پزشکی از دوره لیسانس گفت: این شیوه منحصرا در دانشگاه علوم پزشکی تهران اجرا می شود اما در حال حاضر در حال بررسی ادامه این روش هستیم و هنوز نتیجه قطعی آن اعلام نشده است.

دکتر محمد جلیلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: پذیرش دانشجوی پزشکی از دوره کارشناسی تاکنون 6 دوره پذیرش داشته است و هدف اش هم این بوده که دانش آموختگان توانمندی تربیت شود.

وی افزود: در حال حاضر در دانشکده پزشکی ارزیابی جامعی درباره دانش آموختگان این دوره ها صورت گرفته است که پس از نهایی شدن این گزارش درباره ادامه پذیرش به این شیوه تصمیم گیری می شود.

معاون دانشگاه علوم پزشکی تهران یادآور شد: توانمندی فارغ التحصیلان و کیفیت تحصیل آنها مبنای تصمیم گیری خواهد بود اما هنوز هیچ تصمیم قطعی گرفته نشده است.

به گزارش مهر، در شیوه پذیرش دانشجویان پزشکی از دوره کارشناسی، فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی در رشته های علوم پزشکی با دارا بودن شرط معدل می توانند با شرکت در یک آزمون درون دانشگاهی و انجام مصاحبه در رشته پزشکی پذیرفته شوند.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->