iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4121
چاپ
ثبت نام دوره های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد تمدید شد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از تمدید ثبت نام در دوره های بدون آزمون و با آزمون این دانشگاه تا 4 شهریورماه، خبر داد.

مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر، در این باره اظهار داشت: فرایند ثبت نام در دوره های آزمون کارشناسی ناپیوسته، آزمون سراسری و دوره های بدون آزمون کارشناسی پیوسته و ناپیوسته همچنین دو دوره بدون آزمون کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد تمدید شد.

به گفته وی، داوطلبان با مراجعه به سامانه www.azmoon.org می توانند نسبت به ثبت نام خود تا روز سه شنبه چهار شهریورماه اقدام کنند.

وی درباره حق انتخاب داوطلبان برای انتخاب رشته، اظهار داشت: داوطلبان مقطع کارشناسی پیوسته می توانند ده رشته محل را از یک مجموعه آموزشی با توجه به دفترچه ثبت نام انتخاب کنند.

علوی فاضل افزود: در رشته های بدون آزمون، داوطلبان می توانند با خرید کارت اعتباری جداگانه و ثبت نام در چند مجموعه شانس پذیرش خود را افزایش دهند.
وی گفت: متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون چه در آزمون سراسری شرکت کرده باشند و چه شرکت نکرده باشند می توانند این رشته ها را انتخاب و در سایت مرکز آزمون ثبت کنند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد درباره زمان اعلام نتایج پذیرشهای این دانشگاه، گفت: نتایج نهایی ارشد و دکتری همچنین آزمون سراسری بین روزهای 9 تا 10 شهریورماه اعلام می شود.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->