بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1845
چاپ
راه اندازی رشته‌های علوم پزشکی در ارشد و دکتری واحد علوم و تحقیقات
واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اعلام کرد که به مناسبت روز پزشک، رشته های علوم پزشکی را در دوره های تحصیلات تکمیلی راه اندازی می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی کمیلی - رئیس دانشکده علوم پزشکی ضمن تبریک روز پزشک در مراسمی، اظهار داشت: هدف از تاسیس و فعال کردن دانشکده علوم پزشکی، تکمیل و ارتقاء رشته هایی مورد نیاز جامعه و دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی ادامه داد: بر همین اساس، از اواخر سال گذشته که این دانشکده فعالیت خود را آغاز کرده، مقرر شد رشته های کاربردی و مورد نیاز کشور با توجه به شاخص های وزارت بهداشت و آموزش پزشکی تعیین و برقرار شود.

کمیلی گفت: از مهمترین رشته های مد نظر برای راه اندازی در دانشکده علوم پزشکی واحد علوم و تحقیقات که در حال حاضر به وزارت بهداشت برای تصویب ارسال شده می توان به رشته تغذیه در مقطع کارشناسی ارشد و نیز رشته های سلامت سالمندی، تاریخ علوم پزشکی، تغذیه در بحران و حوادث غیر مترقبه، زیست فناوری پزشکی، نانو تکنولوژی پزشکی و اقتصاد بهداشت در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری اشاره کرد.

به گفته این مقام مسئول، برخی رشته های مورد نیاز این دانشکده نیز همچون فیزیک پزشکی، فناوری اطلاعات سلامت و اخلاق پزشکی بررسی و در دست اقدام قرار دارد.

منبع:خبرگزاری مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->