iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4106
چاپ

 

 

 

واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به انتشار اطلاعیه شهریه خود در خبرگزاری مهر واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار مهر، خبرگزاری مهر روز گذشته بر اساس اطلاعیه شهریه واحد تهران مرکزی که در سامانه ثبت نام منتشر کرده، خبری درباره پرداخت شهریه ثابت و متغیر را اعلام کرد.

بر اساس اعلام واحد تهران مرکزی،  "پیرو بخشنامه مورخ 14 مردادماه سال 93، در خصوص ثبت نام دانشجویان در نیمسال نخست تحصیلی 93-94 و با توجه به تصمیم هیأت رئیسه واحد و با توجه به اینکه طبق دستورالعمل ها تقسیط شهریه فقط از طریق صندوق رفاه دانشجویان باید صورت پذیرد، مقرر شد ثبت نام دانشجویان و وصول شهریه به شرح زیر انجام شود.

"تمام پذیرفته شدگان جدید (ترم نخست) باید کل شهریه (ثابت و متغیر) و هزینه خدمات آموزشی و بیمه را یکجا قبل از انتخاب واحد پرداخت کنند (تقسط و وام از ترم دوم صورت می پذیرد.)

دانشجویان سنوات قبل در تمام مقاطع تحصیلی باید بدهی گذشته را تسویه و پس از واریز شهریه ثابت، مجاز به انتخاب واحد در زمان مقرر خواهند شد.

دانشجویان پس از انتخاب واحد ظرف حداکثر 15 روز فرصت دارند وضعیت مانده شهریه را با واریز یا دریافت تسهیلات از طریق صندوق رفاه دانشجویی یا خدمات دانشجویی دانشکده مشخص و تسویه کنند.

شرایط دریافت تسهیلات نیمسال اول تحصیلی جدید برابر دستورالعمل ابلاغ شده صندوق رفاه دانشجویی به دانشگاهها اقدام شود.

دانشجو برای حذف و اضافه واحد موظف است پس از مشخص شدن شهریه دروس، زمان انتخاب واحد برای دروس جدید ابتدا میزان شهریه آن را واریز کند تا سیستم اجازه ثبت دروس را بدهد.

در صورت عدم تسویه کامل شهریه با شرایط فوق، این قبیل دانشجویان از لیست کلاسی یا گواهی اشتغال به تحصیل و یا ... محروم خواهند شد.

از این رو خواهشمند است تمهیدات لازم و اطلاع رسانی مناسب به دانشجویان از هر طریق ممکن صورت پذیرد و یک نسخه از اقدامات صورت گرفته را به مدیریت امور مالی ارسال کنند."

تصویر این بخشنامه که در سامانه ثبت نام واحد تهران مرکزی قرار دارد، در ادامه می آید.

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->