بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2024
چاپ

 

 

 

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، شرایط اختصاص سرانه فرهنگی و ورزشی به موسسات و مراکز دانشگاهی غیرانتفاعی را تشریح کرد.

ابوالحسن ریاضی در گفتگو با خبرنگار مهر  درخصوص اینکه آیا موسسات و مراکز دانشگاهی غیر انتفاعی نیز در سال تحصیلی جدید از سرانه فرهنگی و ورزشی برخوردار می شوند، گفت: این موسسات تا 35 هزارتومان مجاز هستند بابت فعالیت های فرهنگی و ورزشی سرانه دریافت کنند.

وی ادامه داد: از این مبلغ نیمی در اختیار حوزه فرهنگی و بخشی هم به حوزه تربیت بدنی و مشاوره اختصاص داده می شود.

معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان افزود: این موسسات موظف هستند که سرانه اختصاص داده شده را که در یک حساب مشخص واریز می شود به همین مصرف برسانند و همچنین موظفند گزارش منظمی از جزئیات هزینه کرد این سرانه به دفتر سازمان امور دانشجویان معاونت دانشجویان داخل ارایه کنند.

وی افزود: مسئولان سازمان نیز به صورت موردی، بازرسان و ناظرانی را اعزام می کند تا موارد ارایه شده را در محل بررسی کنند و هم گزارش ها به صورت مرتب در خود سازمان امور دانشجویان بررسی می شود.

وی در خصوص اینکه آیا همه مراکز و موسسات غیرانتفاعی از این سرانه ورزشی و فرهنگی برخوردار می شوند، گفت: تنها مراکز و موسساتی از این سرانه برخوردار می شوند که از دفتر معاونت دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان مجوز داشته باشند.

ریاضی افزود: برای دریافت این مجوز نیز موسسات باید دارای تشکل دانشجویی، معاون دانشجویی، مرکز مشاوره و هیات امنا باشند. اگر موسسات این شرایط را داشته باشند می تواند با دفتر معاونت دانشجویان داخل سازمان مکاتبه کنند و بعد از بررسی زمانی که محرز شد از شرایط لازم برخوردارند از این سرانه برخوردار می شوند .
  منبع: خبرگزاری مهر

 

 

 

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->