بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2487
چاپ

 

 

 

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد با اشاره به برنامه‌های طولانی مدت این دانشگاه برای ارتقای کیفی گفت: جذب 5 هزار عضو هیأت علمی در برنامه یکساله این دانشگاه قرار دارد.

خبرگزاری فارس: جذب ۵ هزار عضو هیأت علمی در برنامه یکساله دانشگاه آزاد/ توسعه رشته‌های چند نظمی

فریدون رهنمایی رودپشتی معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره به برنامه‌های طولانی مدت این دانشگاه برای ارتقای کیفی گفت: جذب اعضای هیئت علمی در برنامه یکساله این دانشگاه قرار دارد.

وی افزود: قرار است استانداردهای کیفی دانشگاه آزاد افزایش یابد به طوری که به نسبت یک به 40 برسد در حالی که هم‌اکنون یک به 45 است.

رهنما ادامه داد: توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان نیز از دیگر برنامه‌های دانشگاه آزاد است که با مشارکت اساتید و مدیریت آنها برای تجاری‌سازی علم و فناوری صورت می‌گیرد.

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اظهار داشت: توسعه رشته‌های چند نظمی (بین رشته‌ای) و مورد نیاز کشور براساس برنامه تنظیم شده نیز در دستور کار مصوب هیئت امنای این دانشگاه قرار دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

 

 

 

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->