iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2516
چاپ

 

 

 

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جذب 100 عضو هیأت علمی جدید در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدمهدی ناصحی با اشاره به برگزاری پانزدهمین جلسه مصاحبه علمی جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که علاوه بر ارائه خدمات سلامت به بیش از 5/5 میلیون نفر جمعیت تحت پوشش، با تلاش حدود ۱۴۰۰ عضوهئیت علمی با مراتب علمی بالا در 13 دانشکده به تربیت نیروهای متخصص حوزه سلامت برای کشور می‌پردازد، هر ساله با توجه به نیاز دانشگاه، فراخوان جذب اعضای هیئت علمی جدید در آن برگزار می‌شود.

دکتر ناصحی افزود: امسال نیز همچون سال‌های گذشته آیین جذب اعضای جدید هیئت علمی دانشگاه برای جذب حدود ۱۰۰ نفر عضو هیئت علمی جدید هفته گذشته در دانشگاه برگزار شد.

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همچنین در خصوص تربیت فراگیران در مقاطع مختلف، عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با توجه به رسالت تربیت دانشجو، دستیار تخصصی و فوق تخصصی، فلوشیپ رشته‌های مختلف و phd آموزشی و پژوهشی، برای حفظ و تقویت کادر هیأت علمی خود مصمم است و برای توسعه این کادر تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

ناصحی جذب عضو هیأت علمی در راستای توسعه رشته‌های فناوری نوین و آموزش پزشکی و مدیریت خدمات سلامت را از اولویت‌های دانشگاه بر شمرد تا بتوان در مسیر نیازهای مهم جامعه و نظام سلامت گام برداشت.

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همچنین جذب نخبگان را اولویت مهم دانشگاه دانست و از جذب آنان بدون محدودیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خبر داد.

بر اساس اعلام مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فارغ‌التحصیلان رشته‌های علوم پزشکی داخل وخارج ازکشور که حائز شرایط نخبگی هستند و معیارهای لازم جذب در هیأت علمی را دارند، می‌توانند ضمن ارتباط با این مرکز، رزومه علمی خود را ارسال کنند.

بر اساس اعلام وبدا، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیش از 14 هزار دانشجو در مقاطع مختلف حوزه پزشکی و سلامت را تربیت می‌کند و برای تکمیل کادر آموزشی این فراگیران، هر ساله تعدادی عضو هیأت علمی را در گروه‌های آموزشی پایه و بالینی جذب می‌کند.

منبع: ایسنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->