iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1887
چاپ

 

 

 

مرحله دوم المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی ۱۳ تا ۱۸ مرداد ماه در تهران برگزار می‌شود و گروه‌های راه یافته به مرحله دوم تا ۲۲ تیرماه فرصت دارند، پروژه‌های خود را به دبیرخانه المپیاد ارسال کنند.

به گزارش ایسنا، این مرحله از المپیاد شامل آزمون‌های انفرادی و گروهی است که در مرحله نهایی برگزار خواهد شد و طبق اعلام معاونت آموزشی وزارت بهداشت، آخرین مهلت ارسال پروژه‌ها به دبیرخانه المپیاد ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۲ تیرماه تعیین شده است. بدیهی است که دانشجوی سرگروه باید با هماهنگی سرپرست کلان منطقه خود در همین یکی دو روز باقیمانده  پروژه گروهی را در سایت المپیاد به آدرس http://medolympiad.behdasht.gov.ir/ بارگذاری کند تا سرپرست کلان منطقه بتواند حداکثر تا روز جمعه پروژه‌ها را بررسی و پس از تائید به دبیرخانه المپیاد ارسال کند.

سایت راس ساعت مقرر بسته می‌شود و دیگر امکان ارسال پروژه وجود نخواهد داشت.

گفتنی است مرحله اول المپیاد، آزمون غربالگری بود که ۳۱ فروردین ماه برگزار شد و حیطه‌های استدلال بالینی با موضوع ماژور پزشکی عمومی (داخلی، اطفال، زنان، جراحی)، حیطه تفکر علمی در علوم پایه با موضوع سلول درمانی، حیطه مدیریت نظام سلامت با موضوع مدیریت هزینه‌های نظام سلامت، حیطه فلسفه پزشکی با موضوع چیستی پزشکی و حیطه کارآفرینی در بستر هزاره سوم با موضوع نوآوری تا کارآفرینی به مسابقه گذاشته شد.

به گزارش مفدا، از هر حیطه ۹۰ نفر برگزیده به مرحله بعد راه یافتند و دانشگاه تهران در مجموع پنج حیطه با ۳۷ نفر برگزیده، در صدر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از نظر تعداد برگزیده، قرار گرفت.

منبع: ایسنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->