iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2046
چاپ

 

 

 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه‌هایی، سرفصل‌های بازنگری شده 13 رشته در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی سرفصل‌های بازنگری شده 13 رشته در مقاطع تحصیلی دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی را ابلاغ کرد.

سرفصل‌های بازنگری شده طبق مصوبه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت بهره‌برداری در سایت مرکز برنامه‌ریزی درسی به آدرس www.sep.iau.ir قرار داده شده و اجرای این سرفصل‌ها از نیم سال اول سال تحصیلی 98-1397 برای دانشجویان ورودی سال 1397 و بعد آن، لازم‌ است.

براساس این بخشنامه‌ها، سرفصل‌های رشته‌های علوم زمین (در چهار گرایش رسوب‌شناسی، زمین‌شناسی زیست محیطی، پترولوژی، زمین‌شناسی نفت)، زیست‌شناسی جانوری- فیزیولوژی، زیست‌شناسی جانوری- سلولی و تکوینی زیست‌شناسی گیاهی- بوم شناسی، زیست‌شناسی- سلولی و تکوینی گیاهی که برای دانشجویان ورودی سال 97 به رشته زیست‌شناسی گیاهی- سلولی و تکوینی تغییر عنوان یافته است و ژئوفیزیک گرایش ژئوالکتریک و الکترومغناطیس در مقطع دکتری مورد بازنگری قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، در مقطع کارشناسی ارشد نیز سرفصل رشته‌های بیوفیزیک و علوم زمین گرایش چینه‌نگاری و دیرینه‌شناسی و در مقطع کارشناسی سرفصل رشته‌های اقیانوس‌شناسی و زیست‌شناسی مورد بازنگری قرار گرفت.

منبع: ایسنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->