بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

 

 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 587
چاپ

 

 

 

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی رودسر گفت: این مرکز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد.

مسیب مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی رودسر در دو مقطع کاردانی و کارشناسی برای ترم جدید دانشجو پذیرش می‌کند.

وی با بیان اینکه در مقطع کاردانی این مرکز در رشته‌های کاردانی حرفه‌ای روابط عمومی، فناوری اطلاعات- اینترنت و شبکه‌های گسترده و طراحی دانشجو پذیرش می‌کند افزود: در مقطع کارشناسی نیز این مرکز در رشته‌های کارشناسی حرفه‌ای روابط عمومی- امور رسانه، مدیریت امور فرهنگی- برنامه‌ریزی فرهنگی و فناوری اطلاعات- فناوری اطلاعات دانشجو پذیرش می‌کند.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی رودسر با بیان اینکه این مرکز بدون آزمون از علاقمندان برای تحصیل در رشته‌های عنوان شده دانشجو می‌پذیرد، خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۱۳۴۲۶۳۲۷۱۰و ۰۱۳۴۲۶۳۴۰۹۳تماس بگیرند.

مرادی از مزایا و امکانات در نظر  گرفته شده برای دانشجویان و  علاقمندان تحصیل در این مرکز به امکان تقسیط شهریه مطابق ضوابط، استفاده از وام بدون بهره دانشجویی و پایین ترین میزان شهریه در بین دانشگاه‌ها اشاره کرد.

منبع: ایسنا

 

 

 

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->