iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1666
چاپ

 

 

 

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جذب ۱۰۰ عضو هیأت علمی جدید در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدمهدی ناصحی با اشاره به برگزاری پانزدهمین جلسه مصاحبه علمی جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاههای علوم پزشکی کشورکه علاوه برارائه خدمات سلامت به بیش از ۵/۵ میلیون نفر جمعیت تحت پوشش، با تلاش حدود۱۴۰۰عضوهئیت علمی با مراتب علمی بالادر ۱۳دانشکده به تربیت نیروهای متخصص حوزه سلامت برای کشور می پردازد و هرساله باتوجه به نیازدانشگاه، فراخوان جذب اعضای هیئت علمی جدید دردانشگاه برگزار می شود.

دکتر ناصحی افزود: امسال نیزهمچون سالهای گذشته آیین جدب اعضای جدیدهیئت علمی دانشگاه برای جذب حدود۱۰۰نفرعضوهیئت علمی جدید هفته گذشته در دانشگاه برگزارشد.

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همچنین در خصوص تربیت فراگیران در مقاطع مختلف عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باتوجه به رسالت تربیت دانشجو، دستیارتخصصی وفوق تخصصی، فلوشیپ رشته های مختلف و ph.d آموزشی و پژوهشی، برای حفظ و تقویت کادر هیأت علمی خود مصمم است و برای توسعه این کادر تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

دکتر علیرضا ناصحی جذب عضو هیأت علمی در راستای توسعه رشته های فن آوری نوین وآموزش پزشکی و مدیریت خدمات سلامت را از اولویت های دانشگاه بر شمرد تا بتواند در مسیر نیازهای مهم جامعه و نظام سلامت گام برداشت.

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همچنین جذب نخبگان را اولویت مهم دانشگاه دانست و از جذب آنان بدون محدودیت و در کوتاه ترین زمان ممکن خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بر اساس اعلام مرکز امور هیأت علمی این دانشگاه، فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی داخل وخارج ازکشور که حائز شرایط نخبگی هستند و معیارهای لازم جذب در هیأت علمی را دارند می توانند ضمن ارتباط با این مرکز، رزومه علمی خود را ارسال نمایند.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیش از ۱۴ هزار دانشجو در مقاطع مختلف حوزه پزشکی و سلامت را تربیت می کند و برای تکمیل کادر آموزشی این فراگیران، هر ساله تعدادی عضو هیأت علمی در گروه های آموزشی پایه و بالینی را جذب می کند.

منبع: ایسنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->