iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1582
چاپ

 

 

 

اولین دوره MBA در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در کشور مشترکا توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر نخستین دانشگاه صنعتی ایران و نمایندگی انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران(ABPMP) در مهرماه سال 97 برگزار می‌شود.

دکتر مهرداد کرمانی، رییس نمایندگی ایرانی انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در خصوص دوره تخصصی MBA به ایسنا گفت: باتوجه به روند رو به رشد BPM، افراد بسیاری به فعالیت در این زمینه روی آورده‌اند. مدیران ارشد بسیاری فقدان آن را احساس کرده و کسب تخصص در این زمینه را برای مدیران میانی و اجرایی خود الزام کرده‌اند. از طرفی یکی از رشته‌های مدیریتی که درسال‌های اخیر در ایران با اقبال عمومی مدیران و کارآفرینان روبه‌رو شده است، رشته MBA است. با رشد MBAهای تخصصی و ظهور دانش BPM در میان رویکردهای مدیریتی، نیاز به MBA این حوزه نیز احساس می‌شود.

وی افزود: در پایان اولین دوره MBA در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار گواهینامه معتبر از طرف مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر و نمایندگی انحصاری انجمن بین‌المللی مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار در ایران به مخاطبین اعطا می‌شود.

کرمانی خاطرنشان کرد: مدت این دوره آموزشی یک ساله و در قالب 240 ساعت آموزشی همراه با یک پروژه کاربردی است. از مزایای شرکت در این دوره می‌توان به کسب مفاهیم بر اساس دانش روز حوزه به همراه مهارت عملی و بهره‌گیری از دانش اساتید صاحب‌نام و فعال در زمینه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار اشاره کرد.
وی یادآور شد: امکان ثبت نام حضوری در این دوره با مراجعه به دانشکده صنایع دانشگاه امیرکبیر فراهم است.

منبع: ایسنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->