iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1377
چاپ

 

 

 

مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی شرکت‌های توانیر، آب و فاضلاب و تولید نیروی برق حرارتی که از ۲۸ مرداد ماه تمدید شده بود، امروز (چهارشنبه) ۳۱ مرداد به پایان می‌رسد.

به گزارش ایسنا، پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمـــون شرکت‌های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه شرکت‌های مادر تخصصی توانیر، مهندسی آب و فاضلاب کشور و تولید نیروی برق حرارتی سال ۱۳۹۷ و همچنین اصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ ۲۳ مردادماه سازمان سنجش و آموزش کشور، داوطلبانی که تا تاریخ ۲۸ مرداد برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، می‌توانند تا پایان امروز چهارشنبه نسبت به ثبت‌نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

داوطلبان می‌توانند پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اصلاحات مربوط و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، با مراجعه به سیستم ثبت نام آزمون استخدامی شرکت‌های وابسته (غیردولتی) توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت سال97 در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، با خرید کارت اعتباری برای ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

بنابر اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور، آن دسته از داوطلبانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا پایان امروز، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

منبع: ایسنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->