iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1778
چاپ

 

 

 

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: به اطلاع کلیه داوطلبان چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که مجاز به انتخاب رشته محل شده اند می‌رساند،کارنامه نهایی این آزمون هم اکنون برروی سایت مرکز به آدرس http://www.sanjeshp.ir در دسترس است.

به گزارش ایسنا، در کارنامه نهایی چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی علاوه بر اطلاعات و مشخصات داوطلب از جمله نام، نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی، شماره داوطلبی، نوع سهمیه ثبت نامی، سهمیه پذیرش، نتیجه نهایی وضعیت رشته محل انتخابی نیز مشخص شده است.

در زمینه وضعیت رشته محل انتخابی داوطلبان نیز اولویت نشان دهنده شماره اولویت رشته محل انتخابی توسط داوطلب، رشته- دانشگاه نیز نام رشته دانشگاه است که به ترتیب اولویت انتخابی داوطلب بوده است.همچنین  رتبه در رشته - دانشگاه ، جایگاه فرد را در بین کلیه کسانی که این رشته محل را انتخاب کرده اند را نشان می‌دهد و  آخرین رتبه پذیرفته شده در سهمیه، جایگاه آخرین فرد پذیرفته شده را در بین کلیه کسانی که در سهمیه این رشته محل را انتخاب کرده اند، نشان می‌دهد.

بر اساس کارنامه منتشره، اگر آخرین رتبه پذیرفته شده در سهمیه، صفر درج شده است (که مربوط به سهمیه مناطق محروم یا ایثارگران است) به مفهوم آن است که انتخاب کنندگان این رشته محل حد نصاب لازم را برای پذیرش نداشته اند و یا ظرفیت تخصیصی به این سهمیه در این رشته محل صفر بوده است، لذا کسی پذیرفته نشده است.

همچنین چنانچه داوطلبی در رشته محل های پایین تر از رشته محل پذیرفته شده خود، رتبه بهتری را کسب کرده است، در حال حاضر به دلیل پر شدن ظرفیت توسط داوطلبان دیگر بررسی مجدد در این رشته محل قابل پیگیری نبوده و داوطلبان برای جابجایی و یا تغییر رشته به هیچ عنوان به مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه نکنند.

به گزارش مرکز سنجش پزشکی وزارت بهداشت،برای پذیرفته شدگان با سهمیه پزشک پژوهشگر و رشته های زنان و زایمان و روانپزشکی که پذیرش نهایی داوطلب منوط به قبولی در مصاحبه است، کارنامه نهایی صادر نشده است.

به گزارش ایسنا، آزمون دستیاری تخصصی روز ۶ اردیهشت ماه سال جاری برگزار و کلید اولیه سئوالات آزمون دستیاری روز شنبه ۸ اردیبهشت منتشر شد.

منبع: ایسنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->