iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1694
چاپ

 

 

 

ثبت نام در پنجاهمین دوره آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت از ساعت ۱۸ امروز ۱۴ آبان آغاز می شود. این آزمون ۱۵ آذر برگزار می شود.
 
به گزارش پرتال دانشگاهی به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت MHLE از ساعت ۱۸ امروز ۱۴ آبان آغاز می شود و تا ۷ آذرماه ادامه دارد.
 
این دوره از آزمون زبان انگلیسی ۱۵ آذر برگزار می شود و کارت ورود به جلسه آزمون روز ۱۳ آذر در مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود.
 
کارنامه پنجاهمین دوره آزمون زبان وزارت بهداشت ۲۵ آذر در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود. هر کارنامه دارای یک کُد ویژه به نام Certification Code بوده و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل استعلام است.
 
کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد و مراجع گوناگون از جمله دانشگاهها و سازمانها می توانند به همین روش، از درستی کارنامه اطمینان حاصل کنند.
 
آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت  (MHLE) دارای ١٠٠ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (٣٠ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ٣٠ پرسش درک مطلب نوشتاری) و ١٠٠ نمره (بدون نمره منفی) است.

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->