iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1138
چاپ

 

 

 

«کارسانه»(کارآموزی+ رسانه) عنوان طرح آموزشی خبرگزاری دانشجوست. طرحی برای هم‌آموزی مهارت‌های رسانه‌ای، در کنار تجربه همکاری با خبرگزاری دانشجو.
 
به گزارش پرتال دانشگاهی گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو؛ «کارسانه»(کارآموزی+ رسانه) عنوان طرح آموزشی خبرگزاری دانشجوست. طرحی برای هم‌آموزی مهارت‌های رسانه‌ای، در کنار تجربه همکاری با خبرگزاری دانشجو.
 
کارسانه، یک دوره آموزشی مستمر تقریباً 6 هفته‌ای است که از میانه زمستان(اوایل بهمن‌ماه) آغاز خواهد شد.هر هفته، چهارشنبه‌ها. با محوریت آموزش اصول و فنون خبرنگاری و تلاش برای تربیت «دانشجو-خبرنگار».

کارسانه ماجراهای زیادی دارد و حرف‌های زیادتری برای گفتن. اگر دوست دارید در دورهمی کارسانه‌ای‌ها حضور پیدا کنید، کافی است مشخصات عمومی خود را بر اساس آن‌چه در پوستر زیر آمده، به این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ارسال کنید. ما رزومه‌هایتان را بررسی می‌کنیم و برای حضور در کارگاه‌ها از شما دعوت خواهیم کرد. مهلت ارسال نمونه آثار و مشخصات هم تا 21 دی‌ماه است. اطلاعات بیشتر اگر خواستید، هم ایمیل هست و هم شماره تماس.

اطلاعاتبیشتر درسایت منبع

منبع:پرتال دانشگاهی کشور

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->