iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1152
چاپ

 

 

 

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افزایش کمک رهن خوابگاه متاهلی در تهران خبر داد و گفت: براساس طرح جدید کمک رهن خوابگاه متاهلی از ۱۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافت.
 
پرتال دانشگاهی به نقل از ذوالفقار یزدان مهر در گفتگو با خبرنگار مهر از افزایش کمک رهن خوابگاه متاهلی خبر داد و گفت: کمک رهن خوابگاه دانشجویان متأهل در تهران ۱۵ میلیون تومان است اما براساس طرح جدیدی که در حال پیگیری با دانشگاه‌ها است به ۳۰ میلیون تومان افزایش می‌یابد.
 
وی ادامه داد: با دانشگاه‌ها مذاکره می‌کنیم که دانشگاه‌ها نیز همان مقدار ۱۵ میلیون تومان که صندوق رفاه به دانشجویان کمک رهن خوابگاه متاهلی اختصاص می‌دهد، ارائه کنند تا دانشجویان متأهل در تهران با ۳۰ میلیون تومان بتوانند خانه‌ای را رهن کنند.
 
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: این طرح در برخی از دانشگاه‌ها در حال اجرایی شدن است.
 
وی ادامه داد: در مجموع ۲۰۰ خوابگاه مجردی و متاهلی مورد نیاز است که تا کنون ۵۰ دانشگاه خواستار ساخت خوابگاه مجردی، متاهلی و تکمیل خوابگاه خود بوده‌اند و باید در طول برنامه ششم این خوابگاه‌ها ایجاد شده و کنار آن، کمک رهن خوابگاه هم باید افزایش یابد.
 
یزدان مهر افزود: ساخت ۳۳ خوابگاه را امسال مصوب و ابلاغ کرده‌ایم و ساخت این خوابگاه‌ها در برخی دانشگاه‌ها شروع شده است.
 
وی ادامه داد: از ۲۸ خوابگاه ۱۵ خرداد که از دو سال پیش تفاهم کرده‌ایم هم ساخت حدود ۱۸ خوابگاه شروع شده که پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد دارد.

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->