iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1015
چاپ

 

 

 

رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: در سال ۹۸ برنامه داریم رشته‌های میان رشته‌ای جدیدی را در مقاطع تحصیلات تکمیلی راه اندازی کنیم.
 
پرتال دانشگاهی به نقل از محمود فتوحی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از مهرماه سال ۹۸ رشته‌های میان رشته‌ای جدید در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی خواهد شد.
 
وی افزود: در مهرماه سال ۹۸ قرار است با همکاری یک دانشگاه علوم پزشکی رشته میان رشته‌ای مهندسی علوم و اعصاب را در مقطع دکتری راه اندازی کنیم.
 
رئیس دانشگاه صنعتی شریف تاکید کرد: راه اندازی رشته‌های میان رشته‌ای در این دانشگاه موجب می‌شود که دانشجویانی را تربیت کنیم تا در حوزه‌های مختلف دارای مهارت و تخصص باشند.
 
وی با بیان اینکه دانشگاه در حال تبدیل شدن به نسل سوم است، خاطرنشان کرد: تدوین و راه اندازی رشته‌های میان رشته‌ای یکی از راه‌های دستیابی به دانشگاه نسل سوم به شمار می‌رود.
 
فتوحی اظهار داشت: برنامه دیگر این دانشگاه برای سال جدید ارتقا سطح بین المللی است که برای دستیابی به این موضوع نیازمند اختصاص بودجه بیشتر هستیم.
 
وی خاطرنشان کرد: برای ارتقا جایگاه بین المللی دانشگاه باید کیفیت برنامه‌های آموزشی و پژوهشی را ارتقا دهیم که این موضوع در برنامه راهبردی دانشگاه دیده شده است.

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->