iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1448
چاپ

 

 

 

فرصت مجدد ثبت نام و انتخاب رشته فقط برای رشته‌های بدون آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ فراهم شد.
 
به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرنگار مهر، فرصت ثبت نام و انتخاب رشته برای تمامی داوطلبان شرکت در دوره‌های کاردانی به کارشناسی سال ۹۸ روز ۲۱ اردیبهشت ماه به پایان رسید اما با توجه به امکان انتخاب رشته در رشته‌های بدون آزمون، تنها داوطلبان این دوره‌ها امکان ثبت نام مجدد را پیدا کردند.
 
داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در رشته‌هایی که پذیرش آنها در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ صرفاً ً بر اساس سوابق تحصیلی یعنی «معدل کل دوره کاردانی» صورت می‌گیرد، در صورتی که در زمان مقرر ۱۰ تا ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۸ موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، می‌توانند برای پذیرش در این رشته‌ها از روز دوشنبه ۷ مرداد تا جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
 
این دسته از داوطلبان می‌توانند پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اصلاحات مربوط به آنکه در سایت سازمان سنجش در دسترس است، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در پذیرش این رشته‌ها اقدام کنند.
 
فهرست رشته‌های امتحانی کاردانی به کارشناسی که پذیرش آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) صورت می‌گیرد:
 
مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار، مرتع و آبخیزداری، مهندسی بهداشت محیط، بازیافت، ساخت پروتزهای دندانی، آمار، مدارک پزشکی، آموزش ریاضی، ایمنی صنعتی و محیط کار، آموزش حرفه و فن، ساخت و تولید، آموزش دینی و عربی، صنایع چوب و کاغذ-سازه‌های چوبی، آموزش راهنمایی و مشاوره، صنایع شیمیایی، زبان انگلیسی، مواد، زبان و ادبیات فارسی.
 
معدن، آموزش علوم تجربی، نقشه برداری، روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی، شهرسازی، مطالعات اجتماعی، صنایع نساجی، آموزش و پرورش ابتدایی، مهندسی آبیاری، باستان شناسی، مهندسی منابع طبیعی- محیط زیست، تربیت معلم قرآن کریم، پرورش طیور، علوم انتظامی، پرورش گاو و گاومیش (پذیرش مختص دانشگاه آزاد)، علم اطلاعات و دانش شناسی.
 
تولیدات دامی، مدیریت، تولیدات گیاهی، حقوق قضائی – علوم ثبتی، جنگلداری، صنایع دستی، شیلات، مرمت و احیای بناهای تاریخی، چوب شناسی و صنایع چوب، موسیقی (علمی کاربردی نوازندگی ساز ایرانی)، علوم و صنایع غذایی، طراحی پوشاک، گیاه پزشکی، ۱- علوم آزمایشگاهی دامپزشکی ۲- بهداشت مواد غذایی، ماشین‌های کشاورزی، بهداشت مواد غذایی با منشأ دامی
منبع:پرتال دانشگاهی کشور

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->