iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1144
چاپ

 

 

 

فروش ووچر برای ثبت نام در آزمون های بین المللی تافل و «جی آر ای» از چهارشنبه ۸ خرداد ۹۸ از طریق سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.
 
به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرنگار مهر، فروش ووچر (VOUCHER) برای ثبت نام داوطلبان در آزمون‌های بین المللی (TOEFL و GRE (iBT از چهارشنبه ۸ خرداد ۹۸ از طریق سامانه سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.
 
داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به لینک آزمون‌های بین المللی این ووچر را خریداری کنند.
 
داوطلبان باید با مراجعه به سایت اینترنتی ets.org و ایجاد حساب کاربری آزمون TOEFL یا GRE ثبت نام خود را آغاز کنند.
 
در صورتی که داوطلب قبلاً دارای حساب کاربری است، نیاز به ایجاد مجدد حساب کاربری ندارد.
 
پس از آن داوطلب باید به سایت اینترنتی ets.sanjesh.org مراجعه کند و پس از مطالعه شرایط و ضوابط، نسبت به تکمیل فرم مشخصات فردی، انتخاب نوع آزمون، تاریخ آزمون، مرکز مجری آزمون و شماره حساب بانکی داوطلب در صورتی که لازم به استرداد وجه باشد (داوطلب حداکثر دو تاریخ / مرکز برای ثبت نام می‌تواند پیشنهاد کند)، اقدام کند.
 
پس از تکمیل فرم، پیامکی حاوی کدپیگیری و هزینه آزمون به تلفن همراه داوطلب ارسال می‌شود.
 
هدایت داوطلب به سایت بانک، پس از وارد کردن کدپیگیری (در سایت، نام بانک، مبلغ آزمون و نام مؤسسه مجاز فروش ووچر، به داوطلب نمایش داده می‌شود) و وارد کردن اطلاعات کارت بانکی (شماره کارت، رمز اینترنتی، CVV۲ و تاریخ انقضا) و کسر وجه از کارت داوطلب و واریز به شماره حساب مؤسسه اعلام شده از سوی سایت سازمان سنجش از دیگر تکالیف ثبت نام است.
 
اطلاعات مورد نیاز از داوطلب برای مؤسسه معرفی شده و تلاش آن مؤسسه جهت ثبت نام داوطلب در آزمون در تاریخ‌های پیشنهاد شده از سوی داوطلب ارسال می‌شود و پس از ثبت نام توسط مؤسسه مجاز، ارسال ایمیل تاییدیه ثبت نام از سوی مؤسسه ETS و ارسال پیامک تاییدیه ثبت نام از سوی سازمان سنجش برای داوطلب ارسال خواهد شد.
 
در صورتی که نام کاربری یا رمز مربوط به حساب کاربری اشتباه باشد، یا مشخصات ثبت شده توسط داوطلب با اطلاعات حساب کاربری مطابقت نداشته باشد، مؤسسه همکار، درخواست داوطلب را لغو کرده و پیامکی به داوطلب ارسال خواهد کرد و این مساله را به وی گزارش می‌دهد نام ایشان نیز در لیست استرداد وجه آن مؤسسه قرار خواهد گرفت.
 
استرداد وجه حدوداً، ۷ روز کاری به طول می‌انجامد. لذا لازم است که داوطلبان نام کاربری و رمز خود را با دقت در سایت ثبت کنند و علائم، کوچک و بزرگ بودن حروف را به دقت مدنظر داشته باشند.
 
در صورتی که مؤسسات مجری آزمون در تاریخ‌های پیشنهادی از سوی داوطلب، دارای ظرفیت خالی نباشند، و مؤسسه نتواند داوطلب را ثبت نام کند، پس از چندین بار تلاش مؤسسه در فاصله‌های زمانی چند ساعته (حداکثر ۲ روز) و عدم موفقیت در ثبت نام، مؤسسه همکار موظف است، نسبت به استرداد وجه به حساب داوطلب اقدام کند.
 
جهت کنترل عرضه و تقاضا، در حال حاضر هر داوطلب در طول ۲ ماه، فقط یک فرصت ثبت نام از طریق این سامانه را دارد.

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->