iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1063
چاپ

 

 

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبان آزمون دکتری که در رشته های جدید برای مصاحبه معرفی شدند باید از امروز اول مرداد ۹۸ فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند.
 
پرتال دانشگاهی به نقل از حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: پیرو اطلاعیه ۱۳ خرداد ۹۸ درباره پذیرش دانشجو از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در رشته های جدید آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ با توجه به تایید کدرشته های جدید از سوی شورای گسترش وزارت علوم پس از چاپ دفترچه، اطلاع رسانی لازم به داوطلبان واجد شرایط انجام شد.
 
وی افزود: سازمان سنجش وضعیت علمی داوطلبان واجد شرایط را بررسی کرده و افرادی که حد نصاب نمره علمی لازم را دارا بودند به منظور شرکت در مصاحبه و سایر مراحل ارزیابی تخصصی به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دعوت شدند و به تمام داوطلبان به طریق مقتضی اطلاع رسانی شد.
 
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: با توجه به اینکه فرم انتخاب رشته این افراد با رشته های جدید تکمیل نشده است داوطلبانی که در مرحله مصاحبه رشته های مربوطه شرکت کرده اند، لازم است رشته های جدید را در فرم انتخاب رشته درج کنند. 
 
وی افزود: از این دسته از داوطلبان خواسته می شود از طریق لینک موجود در سازمان سنجش از امروز سه شنبه اول مرداد ۹۸ حداکثر تا پایان روز شنبه ۵ مرداد ۹۸ فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند.
 

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->