iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1126
چاپ

 

 

 

دانشگاه خوارزمی فهرست اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان سال تحصیلی 98-99 را منتشر کرد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام این دانشگاه، اسامی پذیرفته شدگان اولیه دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه خوارزمی با در نظر گرفتن نکات زیر اعلام می گردد:

1- اعلام پذیرش اولیه به هیچ عنوان به منزله پذیرش قطعی و نهایی نمی باشد. پذیرش نهایی افراد صرفا پس از تائید سازمان سنجش آموزش کشور و دفتر هیات مرکزی گزینش دانشجو صورت خواهد گرفت.

2- چنانچه هر یک از افراد پذیرفته شدگان اولیه قصد انصراف از این سهمیه در این دانشگاه را دارند، موظفند (فرم انصراف) فایل پیوست را پر و امضاء نموده و تصویر آن را حداکثر تا تاریخ 98/6/10 به آدرس پست الکترونیکی این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ارسال نمایند.

در غیر این صورت دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه نام دانشجو را در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور در لیست قبولی های این دانشگاه ثبت خواهد کرد. بدیهی است در این صورت دانشجو نمیتواند برای دانشگاه های پذیرفته شده مورد نظر خود جهت استفاده از سهمیه استعداد درخشان استفاده نماید.

3- اسامی پذیرفته شدگان اولیه مندرج در فایل پیوست توسط دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه جهت بررسی نهایی در موعد مقرر در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. سازمان سنجش هر ساله بعد از اعلام نتیجه کنکور سراسری دکتری تخصصی و حدودا از تاریخ 98/07/1 به بعد نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان اقدام خواهد کرد.

این فرایند و زمانبندی توسط سازمان سنجش تعیین شده است و برای همه دانشگاه ها اجرا می شود. به محض اعلام نهایی اسامی پذیرفته شدگان توسط سازمان سنجش، اسامی پذیرفته شدگان نهایی به همراه دستورالعمل ثبتنام بر روی سایت دانشگاه قرار خواهد گرفت.

منبع: سایت پی اچ دی تست

فهرست اسامی پذیرفته شدگان دکتری بدون آزمون 98 دانشگاه خوارزمی

ردیف نام و نام خانوادگی رشته مورد پذیرش
1 سمیه عزیزی جغرافیا و برنامه ریزی روستایی
2 مریم قربانی پور جغرافیا و برنامه ریزی شهری
3 معصومه غلامی جغرافیا – ژئومورفولوژی
4 عاطفه رضایی طالعی جغرافیا – آب و هوا شناسی
5 سمیه سلیمانی لامیانی بررسی مسائل اجتماعی ایران
6 سورن مصطفائی بررسی مسائل اجتماعی ایران
7 فائزه آخوندی فقه و حقوق خصوصی
8 نرگس مهدوی نسب مهندسی صنایع
9 میثاق رهبری مهندسی صنایع

 

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->