iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1309
چاپ

 

 

 

براساس اعلام تحصیلات تکمیلی دانشگاه، ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری سال ۹۸ (روزانه و نوبت دوم) دانشگاه علم و صنعت ایران، روزهای شنبه و یکشنبه ۱۶ و ۱۷ شهریور ماه انجام می شود.
 
به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علم و صنعت، براساس اطلاعیه این دانشگاه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دکتری، روزهای ۱۶ و ۱۷ شهریورماه جاری از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و ۱۳:۴۵ تا ۱۶ (به تفکیک رشته، طبق جدول زمان بندی) و در محل سالن شورای ساختمان آموزش کل دانشگاه انجام می شود.
 
بر همین اساس شنبه صبح پذیرفته شدگان دانشکده های برق، ریاضی، فیزیک و شیمی، شنبه بعدازظهر قبول شدگان دانشکده های عمران، کامپیوتر، مواد و متالورژی و مهندسی شیمی، یکشنبه صبح قبول شدگان دانشکده های مکانیک، خودرو و راه آهن و یکشنبه بعدازظهر قبول شدگان دانشکده های صنایع، پیشرفت و معماری باید اقدام به ثبت نام کنند.
 
ثبت نام غیر حضوری نیز از ۱۱ تا ۱۴ شهریورماه انجام می شود و پذیرفته شدگان ملزم هستند جهت تکمیل اطلاعات و پرداخت شهریه به سامانه گلستان golestan.iust.ac.ir مراجعه نمایند. برای ورود به سامانه گلستان، کاربری (شماره داوطلبی۹۸۱u) و رمز ورود (کدملی) است.
 
لازم به ذکر است؛ پذیرفته شدگان نوبت دوم (شبانه) قبل از مراجعه برای ثبت نام می بایست وجه شهریه ثابت خود را در پذیرش غیر حضوری در سامانه گلستان پرداخت کنند. در غیر اینصورت ثبت نام آنان انجام نخواهد گرفت. شهریه ثابت تمامی رشته‌ ها (هفتاد و یک میلیون و پانصد هزار ریال) است.
 

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->