iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1132
چاپ

 

 

 

اولین گروه اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای جهت شرکت در دوره آموزشی به کشور آلمان اعزام شدند.

به گزارش ایسنا، در راستای اجرای یادداشت تفاهم همکاری فی ما بین دانشگاه فنی و حرفه ای و سه موسسه آموزش های فنی و حرفه ای در آلمان که در قالب پروزه CC-Iran در تهران به امضاء رسید، پنج نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای جهت شرکت در دوره آموزشی ۱۴ روزه "فناوری های سرمایش، تهویه و پمپ های حرارتی"،  وارد دوسلدورف شدند.

 این برنامه آموزشی در قالب یکی از برنامه های اجرایی پروژه CC-Iran با حمایت مالی کامل وزارت آموزش و تحقیقات آلمان فدرال برگزار می شود و کلیه هزینه های آموزش، اقامت و پذیرایی را طرف های آلمانی تقبل کرده‌است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، این دوره که به صورت کاملا عملیاتی و اجرایی برنامه ریزی شده و با حضور در مراکز صنعتی مرتبط در کشور آلمان در حال اجراست تا اواسط مهر ماه سال جاری مهرماه ادامه خواهد داشت و طبق توافقات طرفین در سال ۲۰۲۰ نیز گروه دیگری از اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای در قالب همین پروژه و با استفاده از منابع مالی وزارت آموزش و تحقیقات آلمان فدرال در سایر زمینه ها و رشته ها نیز به آلمان اعزام خواهند شد.

 در هفته دوم این دوره ۲ نفر از مدیران کل معاونت آموزش دانشگاه فنی و حرفه ای به منظور تصمیم گیری در خصوص نحوه ادامه همکاری های آتی و برگزاری دوره های مورد نیاز دانشگاه به آلمان اعزام خواهند شد.

منبع: ایسنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->