iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 10186
چاپ

زمان مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد

 ناصر اقبالی ئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص زمان مصاحبه شدگان پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری آزاد گفت:تاریخ ، محل و چگونگی مصاحبه رشته های مختلف از اول خرداد به تدریج بر روی سایت www.azmoon.net  قرار می گیرد و متقاضیان می توانند از زمان، محل و جزییات مصاحبه خود مطلع شوند.

مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص ظرفیت پذیرش امسال خاطرنشان کرد:امسال بیش از ۱۸۰۰ نفر در دوره با آزمون و ۴۰۰ نفر در دوره بدون آزمون پذیرش خواهند شد که حاکی از رشد ۲۲ درصدی نسبت به سال گذشته است.

وی در خصوص نحوه ارزشیابی این دوره افزود: در آزمون دکتری تخصصی امسال ۷۵ درصد آزمون کتبی و ۲۵ درصد امتیاز برای مصاحبه در نظر گرفته شده است.

اقبالی در مورد اعلام نتایج قطعی گفت: زمان اعلام نتایج پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری خواهد بود که از طریق روابط عمومی مرکز آزمون در موعد مقرر اطلاع رسانی می شود.

وی گفت: چنانچه داوطلبان در خصوص این آزمون با سوال یا ابهامی مواجه شدند می توانند با ارسال ایمیل به آدرس این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید با کارشناسان مرکز آزمون ارتباط حاصل کنند و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت کنند.


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->