بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

 

 iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 6743
چاپ

انتشار فراخوان جذب هیات علمی علوم پزشکی از تیر

سرپرست دبیرخانه هیات مرکزی جذب هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی با اشاره به استقبال گسترده متخصصان مختلف از فراخوان جذب هیات علمی، گفت: برای افزایش تعداد مجوزها برای جذب اعضای هیات علمی تحت فشار هستیم.

عباس مسجدی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه هر ساله دو دوره فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور انجام می‌شود، اظهارکرد: سال گذشته به دلیل افزایش ظرفیت تعداد مجوزها این فراخوان سه مرتبه انجام شد که یک دوره آن تکمیلی بود.

وی با اشاره به انتشار فراخوان جذب اعضای هیات علمی در تیر ماه و مرداد ماه سال جاری، گفت: بر خلاف سال‌های گذشته که معمولا در هر فراخوان حدود 1300 مجوز جذب داشته‌ایم، برای امسال در فراخوان اول که نیمه اول سال برگزار می‌شود 4000 مجوز استخدام داریم که بر اساس آن می‌توانیم تعداد بیشتری از اعضای هیات علمی را جذب کنیم و علاوه بر آن خیلی از مشکلات دانشگاه‌ها در حوزه هیات علمی رفع می‌شود.

مسجدی با اشاره به استقبال گسترده از فراخوان‌های جذب هیات علمی، تصریح کرد: برای افزایش تعداد مجوزها برای جذب اعضای هیات علمی تحت فشار هستیم، چراکه اجرایی شدن این امر مستلزم رفع محدودیت‌های خاص اعم از محدودیت‌های مالی و ساختار تشکیلاتی است.

وی ادامه داد: متخصصان مختلف استقبال و آمادگی خوبی را برای جذب هیات علمی شدن دارند، اما متاسفانه امکان جذب همه این افراد وجود ندارد.

سرپرست دبیرخانه هیات مرکزی جذب و امور فرهنگی اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی، اظهارکرد: جذب هیات علمی در رشته‌های بالینی و علوم پایه و بر اساس اعلام نیازهای دانشگاه‌ها انجام می‌شود.

نحوه جذب هیات علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی

وی افزود: پس از جمع‌بندی و اعلام نیاز دانشگاه‌ها، فراخوان بر اساس تعداد مجوزها در سایت جذب هیات علمی قرار می‌گیرد و همه افرادی که شرایط لازم را برای شرکت در فراخوان دارند، ثبت‌نام می‌کنند و در یک پروسه شش ماهه جذب دانشگاه‌ها می‌شوند.

مسجدی تصریح کرد: تلاش می‌شود برای رعایت عدالت آموزشی و درمانی در دانشگاه‌هایی که نوپا و تازه تاسیس هستند، ارتقا این دانشگاه‌ها در اولویت قرار گیرد، البته در دانشگاه‌های تیپ یک و بزرگ هم به دلیل نقش بزرگی که در کشور دارند جذب هیات علمی همچنان صورت می‌گیرد.


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->