iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 6544
چاپ

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی باید در همان حوزه‌ای که در زمان ثبت ‌نام انتخاب کرده‌اند، در آزمون شرکت کنند.
دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، گفت: داوطلبان باید در همان حوزه‌ای که در زمان ثبت‌نام انتخاب کرده‌اند، شرکت کنند و اگر داوطلبی رشته انتخابی اول او با حوزه انتخابی‌اش متفاوت باشد، نباید برای آزمون خود به واحد دانشگاهی انتخاب اول خود مراجعه کند، بلکه لازم است که به حوزه امتحانی ثبت شده خود مراجعه کند.
اقبالی افزود: آدرس حوزه‌های امتحانی هر فرد در کارت ورود به جلسه آنها درج شده است که هر فرد می‌تواند با توجه به آن به حوزه امتحانی خود مراجعه کند.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد تأکید کرد: با توجه به اینکه آزمون سراسری ارشد امسال در روزهای ۹ و ۱۰ و ۱۱ خردادماه برگزار می‌شود، بنابراین هر داوطلب باید از زمان دقیق آزمون خود که بر روی کارت ورود به جلسه او درج شده، توجه کند و در همان روز و نوبت برای آزمون خود به حوزه امتحانی مراجعه کند.
وی افزود: اگر بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبی نقصی وجود دارد، افراد باید به باجه‌های رفع نقص که نشانی آنها در پایگاه الکترونیکی www.pubr-azmoon.com اشاره شده، مراجعه کنند، بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود برای رفع نقص هرگز به واحدهای دانشگاهی انتخاب خود مراجعه نکنند.
اقبالی در پایان گفت: متقاضیان اگر با سؤال یا ابهامی مواجه شدند، می‌توانند از طریق سایت www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح یا به آدرس این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->