iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4766
چاپ
توصیه‌های مرکز آزمون دانشگاه آزاد به داوطلبان کنکور ارشد


مرکز آزمون دانشگاه آزاد به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 این دانشگاه توصیه کرد از پاسخ دادن به سوالی که نمی دانند خوداری کنند زیرا هر پاسخ غلط یک نمره منفی داشته و به سـؤال بدون جواب نمره مثبت يا مـنفي تعلق نمی گیرد.

بر اساس خبر خبرگزاري مهر، مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با صدرو اطلاعیه ای اعلام کرد: داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 قبل از آزمون، حوزه امتحاني خود را شناسايي كنند تا بتوانند در روز آزمون و در زمان تعيين شده در محل هاي موردنظر حضور يابند.

آزمون هاي نوبت صبح، ساعت 8:00 و آزمون هاي نوبت عصر ساعت 16:00 برگزار خواهد شد كه لازم است داوطلبان يكساعت قبل از برگزاري در حوزه هاي امتحاني خود با در دست داشتن كارت ورود به جلسه و اصل شناسنامه يا كارت ملي حضور به هم رسانند.

اگر داوطلبي براي دريافت كارت ورود به جلسه، كد رهگيري يا شماره پرونده ثبت نام خود را فراموش كرده و يا در مورد آن دچار شك است مي تواند با مراجعه به سايت هاي www.azmoon.org يا www.pubr-azmoon.com در بخش پرسش و پاسخ و يا ارسال ايميل به آدرس این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید از كارشناسان مركز در اين مورد سوال کنند تا آنها در اسرع وقت به داوطلبان پاسخ دهند.

داوطلبان درنظر داشته باشند قبل از هر سؤالي مشخصات فردي خود را اعلام کرده و سپس سؤال خود را مطرح كنند.

از آنجائيكه هر پاسخ صحيح 3 نمره مثبت و هر پاسخ غلط 1 نمره منفي دارد، لذا به داوطلبان توصيه مي شود اگر پاسخ سؤالي را نمي دانند به آن جـواب ندهند زيرا به سـؤال بدون جواب نمره مثبت يا مـنفي تعلق نمي گيرد.

داوطلبان قبل از هر چيز آرامش خود را حفظ كنند و با توكل به خدا و اتكا به دانش خود در جلسه حضور به هم رسانند، تا در اين مرحله از زندگي نيز موفق و سربلند شوند.


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->