بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4993
چاپ
مدیر کل گسترش وزارت علوم خبر داد:
غیرقانونی بودن برگزاری دوره MBA در دانشگاه صنایع و معادن
مدیر کل گسترش وزارت علوم با اعلام اینکه دانشگاه صنایع و معادن به وزارت علوم منتقل نشده، تاکید کرد: برگزاری دوره MBA در این دانشگاه بدون مجوز و غیرقانونی است.

ابوالفضل حسنی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص غیرقانونی بودن برگزاری دوره های MBA در دانشگاه صنایع و معاون، اظهار داشت: قانون جدید حکم می کند که مجوز برگزاری دوره های علوم انسانی در دانشگاههای صنعتی صادر نشود و این دانشگاه هیچ مجوزی از وزارت علوم برای برگزاری این دوره ها دریافت نکرده است.

وی درباره انتقال دانشگاه صنایع و معادن به وزارت علوم با ذکر توضیحاتی، گفت: برخی دانشگاههای وابسته به دستگاهها هنوز منتقل نشده اند و همانند سابق در جایگاه خود باقی مانده اند، دانشگاه صنایع و معادن نیز هنوز به وزارت علوم انتقال نیافته است.

به گزارش مهر، دانشگاه صنایع و معاون اقدام به برگزاری بدون مجوز دوره های MBA کرده و علیرغم پیگیری مرکز آموزشهای عالی آزاد و آموزشهای خاص هنوز هیچ اقدامی برای تعطیلی این دوره ها در دانشگاه مذکور صورت نگرفته است.

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->